szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz, co wydarzy się w 5 odcinku serialu kryminalnego NA KRAWĘDZI.

NA KRAWĘDZI odcinek 5.: Co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu NA KRAWĘDZI?

Piąty odcinek serialu Na krawędzi będzie miał swoją emisję 28 marca 2013 o godzinie 22.00 na antenie stacji Polsat. Już dziś wiemy, o czym będzie kolejny odcinek serialu. Zobacz, co wydarzy się w 5. odcinku popularnego serialu Na krawędzi. Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć powtórki serialu Na krawędzi?

Tagi: emisja 28 marca 2013, na krawędzi, na krawędzi kiedy emisja, na krawędzi kiedy powtórki, na krawędzi o czym będzie serial, na krawędzi polsat, na krawędzi powtórki, na krawędzi streszczenie odcinka, polsat, serial na krawędzi

NA KRAWĘDZI odcinek 5.: Co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu NA KRAWĘDZI?

Anna Sajno (Maria Niklińska) i Marta Sajno (Urszula Grabowska).

fot: Facebook

Premiera piątego odcinka Na krawędzi już 28 marca 2013 o godzinie 22.00 na antenie stacji Polsat. Jeżeli już dziś chcesz wiedzieć, co wydarzy się w 5 odcinku popularnego serialu kryminalnego, przeczytaj streszczenie odcinka.

Marta Sajno (Urszula Grabowska) od małego sama wychowywała i chroniła swoją córkę Anię (Maria Niklińska). Anka z kolei jest przekonana, że jej ojciec zginął jeszcze przed jej urodzeniem w Hindukuszu. Marta, która robiła wszystko, żeby córce nigdy nie brakowało ojca stanie przed trudnym problemem. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, będzie musiała zapewnić córce bezpieczeństwo. Jednak Anka dowie się, że Mayer (Robert Koszucki), z którym się spotyka, jest wynajętym przez matkę ochroniarzem.

Z kolei inspektor Kamiński (Marek Bukowski), który podejrzewał, że Marta coś ukrywa, nie uwierzył w wersję o śmierci ojca Anki. Marta jednak dowie się o tym, że Kamiński poszukuje informacji o ojcu jej córki. Panika, która zacznie w niej narastać świadczy tylko o tym, że Tomek trafił w jej słaby punkt. To Tamarze (Maja Hirsch) uda się namierzyć ojca Anki. Okazuje się, że jest nim instruktor wspinaczki w Nidzicy. Marta nie dowie się, że policja ma już dowody na to, że ojciec jej córki żyje. Inspektora Tomka dzieli jedynie krok od rozwiązania zagadki Marty Sajno. Inspektor Kamiński pojedzie do Nidzicy i spotyka się z instruktorem wspinaczki, Maćkiem (Piotr Grabowski), który potwierdzi, że jest ojcem Anki. Nie potrafi jednak wyjaśnić, dlaczego Marta przed laty nagle zniknęła z jego życia.

Kiedy emisja 5. odcinka Na krawędzi? Kiedy będzie można oglądać powtórkę serialu?

Piąty odcinek Na krawędzi będzie miał swoją premierę 28 marca 2013 o godzinie 22.00 w Polsacie. Jeżeli nie będziesz mogła obejrzeć tego odcinka, jeszcze nic straconego. Powtórkę serialu będziesz mogła obejrzeć online na stronie nakrawedzi.polsat.pl.

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 26.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
NA KRAWĘDZI 9 maja 2013: Co wydarzy się w 11. odcinku serialu?
NA KRAWĘDZI 9 maja 2013: Co ...

Emisja kolejnego, 11. odcinka serialu Na krawędzi już 9 maja o godzinie 22.00, na antenie stacji Polsat. Z tygodnia na tydzień akcja serialu zaczyna nabierać tempa. Z premierowego odcinka dowiecie się ...