szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu NA KRAWĘDZI 11 kwietnia 2013?

NA KRAWĘDZI odcinek 7.: Co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu NA KRAWĘDZI?

W siódmym odcinku serialu Na krawędzi rozwiązana zostanie zagadka porwania córki Marty Sajno. Emisja nowego odcinka będzie miała miejsce 11 kwietnia 2013 o godzinie 22.00, na antenie stacji Polsat. Co jeszcze wydarzy się w kolejnym odcinku popularnego serialu Na krawędzi?

Tagi: emisja 11 kwietnia 2013, na krawędzi, na krawędzi kiedy emisja, na krawędzi kiedy powtórki, na krawędzi o czym będzie serial, na krawędzi polsat, na krawędzi powtórki, na krawędzi streszczenie odcinka, polsat, serial na krawędzi

NA KRAWĘDZI odcinek 7.: Co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu NA KRAWĘDZI?

Co wydarzy się w 7 odcinku serialu kryminalnego Na krawędzi?

fot: Materiały Prasowe

W poprzednim, szóstym odcinku serialu Na krawędzi porwana została córka głównej bohaterki, Anna Sajno (Maria Niklińska). Fani serialu z pewnością będą chcieli dowiedzieć się, jak zakończy się ta historia i kto stoi za porwaniem młodej Sajno. Co wydarzy się w kolejnym, siódmym, odcinku popularnego serialu Na krawędzi? Nie musisz czekać na emisję serialu, która będzie miała miejsce 11 kwietnia 2013 o godzinie 22, na antenie stacji Polsat.

Co wydarzy się w 7. odcinku serialu Na krawędzi?

Jak się okazuje, to Marta Sajno (Urszula Grabowska) sfingowała porwanie swojej własnej córki. Zrobiła to, żeby ją chronić i żeby choć na chwilę odsunąć od niej niebezpieczeństwo. Współpracujący z mecenasem Niemczykiem (Mariusz Bonaszewski) Protas (Łukasz Simlat) niestety wpadnie na trop tego spisku. Dotrze do informacji, których trop naprowadzi go na sprawcę porwania Anki Sajno. Mimo nacisków ze strony Niemczyka Protas zachowa zimną krew i wytłumaczy mu, że w tej chwili Marcie nie możne stać się żadna krzywda, ponieważ oczy wszystkich zwrócone są właśnie na nią i sprawę porwania jej córki. Niemczyk zleca następnie Protasowi odnalezienie miejsca, gdzie matka ukryła Ankę. Na nieszczęście Marty Protasowi udaje się znaleźć ich kryjówkę. Marta jest jednak przygotowana na taką ewentualność i uprzedza jego ruch. Czy uda jej się przekonać Protasa, żeby przeszedł na jej stronę?

Kiedy i gdzie emisja serialu? Kiedy będzie można obejrzeć powtórki?

Siódmy odcinek Na krawędzi będzie miał swoją premierę 11 kwietnia 2013 o godzinie 22.00, na antenie telewizji Polsat. Nie będziesz mogła obejrzeć odcinka swojego ulubionego serialu w tym terminie? Nic straconego. Powtórkę serialu będzie można obejrzeć w telewizji w niedzielę, 14 kwietnia 2013 o godzinie 23.00.

Obejrzyj zwiastun 7 odcinka serialu Na krawędzi.


Autor: Monika P.

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 10.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
NA KRAWĘDZI 9 maja 2013: Co wydarzy się w 11. odcinku serialu?
NA KRAWĘDZI 9 maja 2013: Co ...

Emisja kolejnego, 11. odcinka serialu Na krawędzi już 9 maja o godzinie 22.00, na antenie stacji Polsat. Z tygodnia na tydzień akcja serialu zaczyna nabierać tempa. Z premierowego odcinka dowiecie się ...