szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Najpiękniejsze nogi w X Factor? Wyrafinowany zespół Poprzytula zachwycił jurorów!

Poznaliśmy już ostatnich uczestników X Factor! Jest wśród nich niezwykle muzykalny zespół Poprzytula, który z miejsca podbił jurorów. Świetne wykonanie, a do tego niesamowite nogi wokalistki to przepis na sukces. Sprawdź kim jest kolejny faworyt X Factor!

Tagi: poprzytula x factor, x factor, x factor uczestnicy

Najpiękniejsze nogi w X Factor? Wyrafinowany zespół Poprzytula zachwycił jurorów!

fot: X Factor Polska oficjalny Facebook

Za nami kolejny odcinek X Factor. Poznaliśmy już ostatnich zwycięzców castingów, którzy w kolejnych odcinkach zmierzą się w walce o miejsca w finale. Tym razem, jednym z największych zaskoczeń okazał się zespół Poprzytula, który zachwycił całe jury!

Już kiedy śliczna wokalistka śpiewała mocno przerobiony cover hitu Ellie Goulding, Czesław odwrócił się do publiczności unosząc do góry dwa kciuki. Podbnie oczarowana była reszta jurorów.

Ja chcę być tak przytulany - powiedział wyraźnie zadowolony z występu Kuba Wojewódzki nawiązując do nazwy zespołu.

Gracie tak fajnie do tyłu, a to jest sztuka! I tak się fajnie wpada do tyłu z wami. Jeżeli będziecie wydawali płyty to łączcie utwór z utworem, bo chce się, żeby ta muzyka wasza trwała i płynęła. Fajnie, bomba! - nie mogła się nachwalić Tatiana.

Wyrafinowane, muzykalne, smaczne i jeszcze daje ciary, i jest tak niebanalne! Chryste Panie! - wtórował reszcie Czesław.

Zespół Poprzytula dostał 4 x tak i przeszedł do kolejnego etapu. Już, gdy artystka schodziła ze sceny, Czesław i Kuba pochwalili jej piękne nogi.

Zobacz innych uczestników programu X Factor >>>

Kolejny odcinek X Factor już za tydzień w telewizji TVN!

Autor: J.M.

Zdjęcia: X Factor Polska oficjalny Facebook

Publikacja: 29.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również