szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
20 m2 ŁUKASZA 07.09.2013: Natalia Przybysz gościem Łukasza Jakóbiaka!

NATALIA PRZYBYSZ w 20 m2 ŁUKASZA! Odcinek z 7 września 2013

Natalia Natu Przybysz u Łukasza Jakóbiaka! 68. odcinek 20 m2 Łukasza to ogromna przyjemność dla fanów Sistars, ale także wielbicieli talentu Natu, która podczas spotkania zaśpiewa a'cappella. Zobacz co się wydarzyło w 68. odcinku 20 m2 Łukasza!

Tagi: 20 m 2 lukasza, 20 m 2 lukasza natalia przybysz, 20 m 2 łukasza, 20 m2 lukasza youtube, 20 m2 łukasza 07.09.2013, natalia przybysz 20m2 Łukasza

NATALIA PRZYBYSZ w 20 m2 ŁUKASZA! Odcinek z 7 września 2013

Natalia Przybysz w kawalerce Łukasza Jakóbiaka

fot: 20m2 Łukasza (oficjalny fanpage)

Natalia Natu Przybysz w 20 m2 Łukasza. Liderka zespołu Sistars, znana również z solowego projektu Natu i właścicielka jednego z najbardziej oryginalnych głosów w Polsce w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem w jego kawalerce.

Co sądzi o Polakach? Czy denerwują ją pytania o Sistars i czy wyciągnięte poza dżinsy majtki to obciach? Na te i inne pytania odpowiadała Natalia Przybysz. jednym z wątków była obecna kariera Natalii i spekulacje dotyczące słynnego zespołu. Łukasz Jakóbiak zapytał m.in. czy powstaje nowe Sistars: - Powstaje materiał mój i mojej siostry, naszego duetu, który nazywa się „Archeo". Piszemy kawałki wspólnie z muzykami z naszego zespołu, ale też same, trochę Paulina, trochę ja. Graliśmy jeden koncert, graliśmy trochę prób i jest to w perspektywie przewidziane, natomiast jest to dzieciątko, noworodek który zaczyna powoli tam się definiować jakkolwiek muzycznie.

Przybysz ujawniła również, co jej przeszkadza w Polakach: - (...) To, co mi przeszkadza z Polakach to to, że oni średniowieczem się tak fascynują i w ogóle wydaje mi się, że jak Polacy w masie takiej, mięsożernej masie po prostu utknęli mentalnie w czasach średniowiecza. (...) Na plaży lud się kąpał i te dźwięki, które wydają ludzie zmasowani, Polacy z grillem, z kiełbasą, z brzuchem i z czerwoną taką głową opaloną, taką spalaną, to jest coś średniowiecznego! To jest coś, co mnie przeraża w Polakach. Średniowiecze czasami, takie w masie. (...) Taka masa ludzka średniowieczna. To jest przerażające w Polakach.

Jak reaguje na niekompetentnych dziennikarzy? Czy miała kiedykolwiek tzw. ustawkę z paparazzi. Szczegóły w najnowszym odcinku 20 m2 Łukasza.

Zobacz wideo:
Autor: mkusy

Zdjęcia: 20m2 Łukasza (oficjalny fanpage)

Publikacja: 08.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Marysia Peszek w 20 m2 ŁUKASZA: Mam słabość do gejów, zdarzało mi się zakochiwać w homoseksualistach
Marysia Peszek w 20 m2 ŁUKASZA: ...

Gościem ostatniego programu "20 m2 Łukasza" była Marysia Peszek. Wokalistka i aktorka wyznała prawdziwy powód tego, dlaczego nie chce mieć dzieci. Opowiedziała także co myśli o małżeństwie i homoseksualizmie.

20 m2 ŁUKASZA: Jest opinia naukowców! 20 m2 ŁUKASZA zjawiskiem socjologiczno-naukowym?
20 m2 ŁUKASZA: Jest opinia naukowców! ...

Łukasz Jakóbiak i jego 20 m2 Łukasza już od dwóch sezonów podbija internet i zdaniem wielu, jest jednym z najbardziej interesujących talk show w Polsce. Jego znaczenie zostało również dostrzeżone przez naukowców ...

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...