szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Natalia Siwiec naga na masażu z Pati: Przyjaciółki nie mogą się dogadać!

Natalia Siwiec w kolejnym odcinku Enjoy the view <3 Natalia wybrała się z Pati na masaż czekoladą! Mogliśmy podziwiać nie tylko Natalię Siwiec nago, ale też byliśmy świadkami sprzeczki między przyjaciółkami. Zobaczcie co wydarzyło się w SPA!

Tagi: enjoy the view <3 natalia, natalia siwiec enjoy the view <3, natalia siwiec nago

Natalia Siwiec naga na masażu z Pati: Przyjaciółki nie mogą się dogadać!

Natalia Siwiec

fot: Kalbar

Natalia Siwiec w programie Enjoy the view <3 Natalia razem z Pati wybrała się do SPA. Dziewczyny postanowiły zadbać o swoje ciała i trochę się zrelaksować - dlatego zdecydowały się na czekoladowy masaż.

Fani mogli podziwiać Natalię Siwiec nago, przykrytą od pasa w dół jedynie ręcznkiem! Celebrytka i jej przyjaciółka, całe w czekoladzie oddały się w ręce masażystek, a same w tym czasie wspominały imprezę Natalii.

Okazało się, że Patrycja nie bawiła się dobrze na domówce w willi Natalii i Mariusza! Uważała, że ludzie, których tam spotkała byli fałszywi i obgadywali innych gości. Pati stwierdziła wręcz, że dawno nie spotkałam się z tak dwulicowymi osobami jak znajomi Natalii!

Natalia była zaskoczona opinią przyjaciółki i uznała, że ta najwyraźniej przesadza. Zaskoczyło ją jeszcze jedno. Pati podczas zabiegu nie zdjęła swojego pierścionka z brylantem, bo bała się, że ktoś mógłby go ukraść!

Jak stwierdziła jest on wart tyle, co samochód i ludzie w Polsce na pewno musieliby długo pracować, by móc sobie taki kupić. Natalia wydawała się nieco zażenowana zachowaniem przyjaciółki, ale nie skomentowała całej sytuacji.

Przeczytaj więcej o Natalii Siwiec >>>

Po wizycie w SPA Natalia wybrała się na pokaz mody, a jak się później okazało - Patrycja wróciła do Chicago. Czy to koniec przyjaźni dziewczyn?

Oglądajcie Natalię Siwiec w Enjoy the view <3 Natalia już za tydzień w telewizji VIVA Polska!

Autor: J.M.

Zdjęcia: Kalbar

Publikacja: 23.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również