szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Natalia Siwiec i Agnieszka Szulim: wywiad w programi Na językach

Natalia Siwiec w programie Agnieszki Szulim NA JĘZYKACH

Natalia Siwiec już 24 marca 2013 pojawi się programie TVN Na językach, który prowadzi Agnieszka Szulim. O czym będą rozmawiać celebrytki, które łączy słabość do medycyny estetycznej? Czy wyjaśnią plotki związane z ich rzekomą telewizyjną współpracą?

Tagi: agnieszka szulim, agnieszka szulim kuba wojewódzki, agnieszka szulim na językach, na językach, na językach online, Natalia Siwiec, natalia siwiec agnieszka szulim, natalia siwiec kuba wojewódzki, natalia siwiec na językach, natalia siwiec wywiad

Natalia Siwiec gościem NA JĘZYKACH Agnieszki Szulim

Natalia Siwiec i Agnieszka Szulim

fot: WBF

Zarówno Natalia Siwiec, jak i Agnieszka Szulim są autorkami jednych z największych skandali 2012 roku. Natalia oburzała polską opinię publiczną swoimi wypowiedziami na temat operacji plastycznych, a także udziałem w dość kontrowersyjnych kampaniach reklamowych, Agnieszka Szulim zszokowała wszystkich wyznaniem o słabości do marihuany.

Przeczytaj wywiad z Natalią Siwiec dla Glamki.pl! >>

Już 24 marca 2013 obie panie spotkają się w programie Agnieszki Szulim Na językach. Co interesujące, jeszcze przed pojawieniem się Na językach na antenie TVN, spekulowano, iż celebrytki podzielą się w nim rolami: Siwiec będzie przeprowadzać wywiady ze znanymi postaciami polskiego show-biznesu podczas imprez branżowych, z kolei Szulim będzie rozmawiała z gośćmi w telewizyjnym studiu.

Od lutego 2013, gdy program pojawił się w ramówce TVN, wiadomo już, że jedyną gwiazdą Na językach jest Agnieszka Szulim. Program można oglądać w każdą niedzielę o godzinie 22.00. Do tej pory gościły w nim m.in Perfekcyjna Pani Domu, czyli Małgorzata Rozenek oraz bohaterka Kuchennych rewolucji Magda Gessler. W odcinku, którego bohaterką będzie Natalia Siwiec, pojawi się także muzyk Rafał Brzozowski.

Dowiedz się więcej o kontrowersjach związanych z Natalią Siwiec i Agnieszką Szulim! >>

Natalia Siwiec była także gościem talk show Kuby Wojewódzkiego, prywatnie bliskiego przyjaciela Agnieszki Szulim, z którym dziennikarska prowadzi program Zwolnienie z WF-u w radiowej stacji Eska Rock.

Zobacz Natalię Siwiec u Kuby Wojewódzkiego!


Przeczytaj więcej o nowym programie Agnieszki Szulim w stacji TVN Style! >>

Autor: monroe

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 22.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również