szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Przepis na życie sezon 4 nowe odcinki od marca 2013

NOWE ODCINKI serialu PRZEPIS NA ŻYCIE. Magdalena Kumorek zdradza, co wydarzy się w czwartym sezonie

Nowe odcinki serialu Przepis na życie 4 od marca 2013 na antenie TVN. Co wydarzy się w czwartym sezonie Przepisu na życie? Magdalena Kumorek, czyli serialowa Anka Adamowicz, zdradziła nam trochę podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN 2013.

Tagi: magdalena Kumorek, nowe odcinki przepisu na życie, przepis na życie, przepis na życie 2013, przepis na życie 4 kiedy nowe odcinki, przepis na życie nowe odcinki, przepis na życie sezon 4, ramówka tvn 2013, ramówka tvn wiosna 2013, tvn

NOWE ODCINKI serialu PRZEPIS NA ŻYCIE. Magdalena Kumorek zdradza, co wydarzy się w czwartym sezonie

Nowe odcinki serialu Przepis na życie 4 od marca 2013 w TVN

fot: przepisnazycie.tvn.pl

Nowe odcinki serialu Przepis na życie 4 zostaną wyemitowane dopiero w marcu 2013 roku, ale na prezentacji wiosennej ramówki TVN gwiazdy serialu już zdradziły, co wydarzy się w czwartym sezonie. Przypomnijmy: w ostatnich odcinkach trzeciej serii Jerzy Knappe ulega wypadkowi, Anka otwiera własną restaurację a Beata i Andrzej przygotowują się do ślubu.

Wiemy już, że Jerzy (Borys Szyc) przeżyje i poza złamaną ręką i kilkoma siniakami nie dozna żadnych obrażeń. Jednak z powodu dręczących podejrzeń, że jego ukochana zdradziła go Duchampem, wpadnie w depresję i... w oko swojej pani psycholog (Urszula Grabowska). To znacznie odbije się na jego relacji z Anką. Dobry czas szykuje się za to dla głównej bohaterki, Anki Adamowicz (Magdalena Kumorek) - wyjedzie do Włoch na letni kurs kucharski a w jej życiu  ponownie pojawi się Maciek (Lesław Żurek).

Szykuje się sporo miłosnych intryg i zabawnych sytuacji. Nie zabraknie oczywiście naszej ulubionej pary Beaty (Maja Ostaszewska) i Andrzeja "Żabci" (Piotr Adamczyk), którzy znów nieźle zamieszają w swoim związku.

O tym, co wydarzy się w czwartym sezonie serialu Przepis na życie, specjalnie dla GLAMKI.pl opowiedziała Magdalena Kumorek.

Autor: JW

Zdjęcia: przepisnazycie.tvn.pl

Publikacja: 08.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazdy na prezentacji wiosennej ramówki TVN. Kto zaprezentował się najlepiej?
TVN
Gwiazdy na prezentacji wiosennej ramówki TVN. ...

Na prezentacji wiosennej ramówki TVN pojawiło się  grono gwiazd! Nie mogło zabraknąć Małgorzaty Rozenek, Agnieszki Dygant czy Agnieszki Szulim, które występują w kolejnych sezonach swoich programów i seriali. Obok stałej kadry TVN ...

Wiosenna ramówka TVN 2014. Jakie nowe programy zobaczymy na antenie TVN?
TVN
Wiosenna ramówka TVN 2014. Jakie nowe ...

Jest już wiosenna ramówka TVN 2014! Stacja szykuje sporo nowości, zarówno jeśli chodzi o programy rozrywkowe jak i seriale. Sprawdź, jakie nowe programy pojawia się wiosną na antenie TVN.