szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nowy program Katarzyny Bosackiej na TVN Style

O Matko! TVN Style podgląda ciążę Bosackiej

Program O Matko! poprowadzi Katarzyna Bosacka znana z Wiem, co jem i wiem, co kupuję. Widzowie będą mogli podglądać jej przygotowania do narodzin 4 dziecka. O Matko! to program który w nowatorski sposób opowiada o ciąży, macierzyństwie i domowych obowiązkach. Co jeszcze zobaczymy w O Matko! i kiedy program ten będzie emitowany?

Tagi: katarzyna bosacka, katarzyna bosacka program, o matko program, o matko!, o matko! program, program tvn style, programy wiosna 2013, ramówka tvn style, tvn, tvn style wiosna 2013, wiosenna ramówka 2013, wiosenna ramówka tvn style

O Matko! - TVN Style podgląda ciążę Bosackiej

Czy ciężarna Katarzyna Bosacka poradzi sobie z domowym bałaganem?

fot: MAKE UP STORE

O Matko! to często pierwszy okrzyk, który wydaje z siebie zszokowana kobieta, dowiadując się, że jest w ciąży. Błogosławiony stan nie jest szokiem dla Katarzyny Bosackiej, prowadzącej nowy program TVN Style. Dziennikarka jest w ciąży już po raz czwarty. Tym razem postanowiła podzielić się swoim bogatym doświadczeniem z widzami O Matko!.

41-letnia Katarzyna Bosacka służy radą i pomocą w programie TVN Style Wiem, co jem i wiem, co kupuję. Dzięki niemu zdobyła już rzesze zaufanych fanów. Wiosną matka trójki dzieci zadebiutuje w niezwykłej produkcji O Matko!, która jest nowoczesnym poradnikiem dla przyszłych mam. Kamery TVN Style śledzą codzienne przygotowania Bosackiej do narodzin kolejnego dziecka.

W O Matko! padną odpowiedzi na pytania nurtujące większość kobiet: czy w ciąży można nie przytyć?, jak odżywiać się w ciąży?, czy sport podczas ciąży to zdrowie?, czy depresja poporodowa to norma?. Prowadząca program zajmie się każdą sferą życia ciężarnej kobiety. Widzki O Matko! nauczą się akceptować swój stan, dbać o siebie i nienarodzone dziecko. W kolejnych odcinkach Katarzyna Bosacka pomoże pracującym kobietom, które pragną powiększyć swoją rodzinę - długość urlopu macierzyńskiego i prawa przyszłych mam przestaną być tajemnicą.

Nie dajcie się zmylić nazwie programu O Matko!. Poradnik autorstwa TVN Style dedykowany jest również każdemu przyszłemu tacie. Oglądając O Matko! dowiedzą się, jak powinny wyglądać rozmowy na temat ciąży i czy wspólne zakupy dziecięcych ubranek to dobry pomysł.

Premiera programu O Matko! w sobotę 2 marca 2013 roku o godz. 17:00.

Autor: kczezyk

Zdjęcia: MAKE UP STORE

Publikacja: 25.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazdy na prezentacji wiosennej ramówki TVN. Kto zaprezentował się najlepiej?
TVN
Gwiazdy na prezentacji wiosennej ramówki TVN. ...

Na prezentacji wiosennej ramówki TVN pojawiło się  grono gwiazd! Nie mogło zabraknąć Małgorzaty Rozenek, Agnieszki Dygant czy Agnieszki Szulim, które występują w kolejnych sezonach swoich programów i seriali. Obok stałej kadry TVN ...

Wiosenna ramówka TVN 2014. Jakie nowe programy zobaczymy na antenie TVN?
TVN
Wiosenna ramówka TVN 2014. Jakie nowe ...

Jest już wiosenna ramówka TVN 2014! Stacja szykuje sporo nowości, zarówno jeśli chodzi o programy rozrywkowe jak i seriale. Sprawdź, jakie nowe programy pojawia się wiosną na antenie TVN.