szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Obudzili w Tatianie skłonności sado-maso? The Toobes z Białorusi sensacją 4 odc. X Factor!

Za nami kolejny odcinek X Factor! Jego największą sensacją okazał się zespół The Toobes z Białorusi. Po ich wykonaniu piosenki My Generation Kuba stwierdził, że w Tatianie obudziły się skłonności sado-maso!

Tagi: the toobes x factor, x factor, x factor uczestnicy

Obudzili w Tatianie skłonności sado-maso? The Toobes z Białorusi sensacją 4 odc. X Factor!

fot: X Factor Polska (oficjalny fanpage)

Poznaliśmy kolejnych uczestników X Factor. Dołączył do nich m.in. świetny zespół The Toobes, czyli 3 chłopaków z Białorusi. Grają rockowe covery, a ich energia i talent zaparły jurorom dech w piersiach! Po ich wykonaniu kawałka My Generation zespołu The Who, jury nie kryło zachwytu!

Jestem przerażony, ale nie waszym występem, tylko tym, że mógłbym was już więcej nie usłyszeć - powiedział zachwycony Kuba Wojewódzki. - To było niezwykłe! Gratuluję!

Po ocenie najsurowszego z jurorów, wiadomo już było, że The Toobes przejdzie dalej. Ewa Farna podczas ich piosenki nie mogła powstrzymać się od tańca!

Macie kogoś kto nosi wam sprzęt? Ja mogę nosić wam sprzęt, mogę tańczyć z dziewczynkami, mogę wam robić wszystko. Jesteście niesamowici, dzięki za to! - zachwycał się Czesław Mozil.

Ewa Farna aż oniemiała! Nie mogła nachwalić się chłopaków: Daliście mi masę energii, rozwaliliście system! To było coś absolutnie niesamowitego - dodała.

Tatiana stwierdziła, że podczas występu The Toobes czuła się, jakby ktoś wytargał ją za włosy. Kuba natychmiast wykorzystał jej metaforę. Chłopaki, obudziliście w Tatianie skłonności sado-maso - skwitował.

Białorusiński zespół The Toobes otrzymał "4 x tak" i przeszedł dalej. Nie możemy się już doczekać ich kolejnych występów!

Kolejny odcinek X Factor w sobotę o 20.00 w telewizji TVN!

Przeczytaj więcej o uczestnikach X Factor >>>

Autor: J.M.

Zdjęcia: X Factor Polska (oficjalny fanpage)

Publikacja: 15.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Stylizacje z finału X Factor: Top 5 najlepszych looków
Stylizacje z finału X Factor: Top ...

Finał X Factor dostarczył nam nie tylko emocji i wzruszeń, ale też sporo modowych inspiracji. Gwiazdy show jak zawsze prezentowały się pięknie, a Marta Bijan czy Anna Tacikowska udowodniły, że są nie ...