szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jak zakończy się drugi sezon Lekarzy w TVN?

Ostatni odcinek LEKARZY. Co wydarzy się w finale drugiego sezonu serialu?

13 odcinek Lekarzy będzie ostatnim w drugiej serii serialu TVN. Co wydarzy się w finałowym odcinku? Czy Alicja i Maks znowu będą razem i czy będzie 3 sezon Lekarzy? Uwaga, spoiler!

Tagi: co w ostatnim odcinku lekarzy?, czy bedzie 3 seria lekarzy?, kiedy final lekarzy?, Lekarze, lekarze 2, lekarze 2013, lekarze odcinek 13, lekarze odcinki, lekarze ostatni odcinek?, lekarze serial, lekarze sezon 3, lekarze spoiler, lekarze tvn

Ostatni odcinek LEKARZY. Co wydarzy się w finale drugiego sezonu serialu?

Ostatni odcinek drugiej serii Lekarzy już 27.05.2013 w TVN

fot: TVN

Ostatni odcinek Lekarzy 2 już 27.05.2013 w TVN. Co wydarzy się w ostatnim odcinku drugiej serii serialu? Znamy pierwsze szczegóły finału sezonu!

Co wydarzy się w ostatnim odcinku Lekarzy 2?

Czy Alicja (Magdalena Różczka) i Maks (Paweł Małaszyński) znowu będą razem? Początkowo sytuacja między ekskochankami znowu mocno się skomplikuje. Maks będzie namawiał Alicję, by nie wyjeżdżała do Stanów. Dojdzie do poważnej kłótni, jednak już możemy zdradzić, że wszystko zakończy się iście hollywoodzkim happy endem!

W ostatnim odcinku Lekarzy 2 nie zabraknie także emocji prosto z sali operacyjnej. Do szpitala Copernicus trafi ciężarna żona Jivana. W czasie porodu pojawią się poważne komplikacje i lekarze będą musieli skorzystać z cesarskiego cięcia. Dzięki doświadczeniu doktora Wanata, Ewa i jej dziecko wyjdą z całej sytuacji obronną ręką. I to wtedy, w przypływie niezwykłych emocji, Alicja i Maks postanowią spróbować od nowa.

Będzie trzeci sezon Lekarzy?

Dla fanów serialu mamy dobre inforacje. TVN zapowiedział emisję trzeciego sezonu Lekarzy na jesień 2013! Zdjęcia do nowych odcinków już ruszyły. We wrześniu na ekrany powróci sprawdzona ekipa, która wciela się w medyków toruńskiego szpitala. W rolach głównych nadal możemy spodziewać się takich gwiazd jak: Magdalena Różczka, Paweł Małaszyński,  Szymon Bobrowski, Danuta Stenka, Katarzyna Bujakiewicz czy Magdalena Boczarska.

Autor: SuDeK

Zdjęcia: TVN

Publikacja: 21.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
LEKARZE. Kiedy powtórki? Serial LEKARZE online
LEKARZE. Kiedy powtórki? Serial LEKARZE online

Lekarze wrócili! Od września 2013 możecie ponownie śledzić zmagania swoich ulubionych bohaterów. Kolejne wyzwania i przypadki chorób, a w międzyczasie powroty starych miłości i nowe sercowe uniesienia. Kiedy oglądać powtórki?

LEKARZE. Kiedy oglądać nowe odcinki?
LEKARZE. Kiedy oglądać nowe odcinki?

Lekarze - wielki hit TVN. Serial ma rzeszę stałych widzów. Jesień 2013 to nowa seria tej popularnej produkcji. Premierowe odcinki można oglądać co tydzień w TVN. Premiera w każdy poniedziałek. O której? Zobacz ...

LEKARZE: ślub w Lekarzach! Zobacz zdjęcia ze ślubu Alicji i Maksa!
LEKARZE: ślub w Lekarzach! Zobacz zdjęcia ...

Lekarze wracają na antenę TVN! W nowej serii jesienią 2013 wiele zaskakujących zdarzeń. Bohaterowie znajdą się w sytuacjach, o których w życiu nie pomyśleliście. W nowej serii czeka nas też ślub Alicji ...