szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
HBO stworzyło prequel "Seksu w wielkim mieście"

PAMIĘTNIKI CARRIE. Już 14 stycznia 2013 roku do obejrzenia na kanale The CW

Seks w wielkim mieście doczekał się swojego prequelu, opowieści o losach nastoletniej Carrie Bradshaw. W Pamiętnikach Carrie w roli głównej zobaczymy AnneSophie Robb, na ekranie pojawi się także młodsze wcielenie Samanthy Jones. Zapowiada się ciekawie!

Tagi: annasophia robb, carrie bradshaw, charlotte, miranda, nowe seriale, nowe seriale telewizyjne, nowy serial 2013, pamiętniki carrie, sarah jessica parker, Seks w wielkim mieście, seriale, the CW

PAMIĘTNIKI CARRIE.  Już 14 stycznia 2013 roku do obejrzenia na kanale The CW

AnnaSophia Robb gra 16-letnią Carrie Bradshaw

fot: Oficjalna strona stacji CW

Nowy serial Pamiętniki Carrie to gratka dla fanów serialu Seks w wielkim mieście. Czy młodziutka AnnaSophie Robb stanie na wysokości zadania i będzie równie popularna jak Sarah Jessica Parker? Fani serialu i tak nie mogę się doczekać Pamiętników Carrie.

Akcja serialu rozpoczyna się, kiedy główna bohaterka, czyli młoda Carrie jest w liceum, a jedynym o czym marzy, jest wyjazd z rodzinnego Connecticut do stolicy świata – Nowego Jorku. Z akcji prequelu Sex and The City dowiadujemy się, że matka Carrie zmarła dużo wcześniej, a ona jako najstarsza z rodzeństwa, pomaga w opiece nad siostrą. Jak się pewnie domyślacie, dziewczyna i tak postawi na swoim i opuści dom rodzinny, by podbić Manhattan. Tam spotka wiecznie niezaspokojoną seksualnie Samanthę Jones, z którą za 20 lat będzie wspólnie kupowała buty od Manolo Blanika! Tym razem przyszła koleżanka wcieli się w rolę początkującej bizneswoman. Niestety, nie mamy dobrych wiadomości dla tych z was, które wolały Mirandę czy Charlotte – nie zobaczymy ich w tej produkcji.

W Nowym Jorku Carrie będzie odbywała staż w firmie prawniczej, ale nie to pochłonie ją bez reszty. Jej życie zmieni spotkanie z Larrisą, redaktorką modową jednego z czasopism, która wprowadzi nastolatkę w świat klubów i śmietanki towarzyskiej miasta.

Jeśli nie przekonała was fabuła serialu, warto dodać, że producentem Pamiętników Carrie będzie Josh Schwartz, autor sukcesu Plotkary. Teraz nie trzeba chyba nikogo namawiać do obejrzenia losów młodej Carrie.

Nowy serial - Pamiętniki Carrie - już 14 stycznia 2013 roku w USA na kanale The CW.

Zobacz zwiastun serialu Pamiętniki Carrie!

Autor: kiwanicka

Zdjęcia: Oficjalna strona stacji CW

Publikacja: 09.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
MANOLO BLAHNIK i jego buty z Seksu w wielkim mieście. 6 kultowych par szpilek, które nosiła Carrie Bradshaw
MANOLO BLAHNIK i jego buty z ...

Buty Manolo Blahnika to już klasyk jak torebki Chanel a sam projektant to dziś guru obuwniczego designu. Nieoceniony wpływ na komercyjny sukces słynnych „manoli” miał serial Seks w wielkim mieście i jego ...