szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Pani Gadżet w TVN Style. Dlaczego warto oglądać ten program?

Pani Gadżet: nowe odcinki w TVN Style 7 marca 2013 o godz. 22:30. Jeszcze więcej gadżetów,ciekawostek i zabawnych przyrządów dla każdego!

Pani Gadżet powraca w wiosennej ramówce TVN Style z jeszcze większą ilością zabawnych i funkcjonalnych przyrządów! Nowy odcinek Pani Gadżet już 7 marca 2013 o godz. 22:30. Przekonajcie się, czym tym razem zaskoczy Was charyzmatyczna prowadząca Anna Nowak- Ibisz!

Tagi: anna nowak-ibisz, kiedy emisja pani gadżet, nowe programy, pani gadżet, pani gadżet 22:30, pani gadżet 7 marca 2013, prezenty, programy tvn online, tvn, tvn player, tvn ramówka 2013, tvn style, wiosenna ramówka 2013

Pani gadżet: nowe odcinki w TVN Style 7 marca 2013 o godz. 22:30. Jeszcze więcej gadżetów,ciekawostek i zabawnych przyrządów dla każdego!

Pani Gadżet czyli Anna Nowak- Ibisz zawsze wie co w trawie piszczy! Nowe odcinki Pani Gadżet już 7 marca 2013 o godz. 22:30 w TVN Style

Pani Gadżet to prawdziwa profesjonalistka i każdy nowy gadżet musi wypróbować na własnej skórze (bywa, że dosłownie)! Anna Nowak-Ibisz po raz kolejny poprowadzi zabawny program w TVN STYLE o gadżetach i funkcjonalnych przedmiotach, które ułatwiają lub urozmaicają życie. W nowych odcinkach Pani Gadżet pokaże między innymi najlepsze tostery, wyciskarki do soków, zwierzęce spa i na wiele sposobów przetestuje dla was nietłukące się talerze.

W tym sezonie dowiecie się również, jak przyrządzić smaczny niskokaloryczny posiłek i jakich przyrządów kuchennych użyć, by zrobić to szybko, tanio i przyjemnie. Annie Nowak -Ibisz nie umknie też wyposażenie łazienek i najfajniejsze gadżety, których możesz użyć na świeżym powietrzu. Nastaw się na nowy sezon Pani Gadżet i przygotuj się na gadżetowy zawrót głowy!

Nowe odcinki Pani Gadżet 7 marca 2013 o godz. 22:30 w TVN Style!

Autor: natalia kovacs

Publikacja: 19.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazdy na prezentacji wiosennej ramówki TVN. Kto zaprezentował się najlepiej?
TVN
Gwiazdy na prezentacji wiosennej ramówki TVN. ...

Na prezentacji wiosennej ramówki TVN pojawiło się  grono gwiazd! Nie mogło zabraknąć Małgorzaty Rozenek, Agnieszki Dygant czy Agnieszki Szulim, które występują w kolejnych sezonach swoich programów i seriali. Obok stałej kadry TVN ...

Wiosenna ramówka TVN 2014. Jakie nowe programy zobaczymy na antenie TVN?
TVN
Wiosenna ramówka TVN 2014. Jakie nowe ...

Jest już wiosenna ramówka TVN 2014! Stacja szykuje sporo nowości, zarówno jeśli chodzi o programy rozrywkowe jak i seriale. Sprawdź, jakie nowe programy pojawia się wiosną na antenie TVN.