szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Hell`s Kitchen w Polsce!

POLSKA EDYCJA HELL`S KITCHEN! Hell`s Kitchen w Polsacie! Kiedy nowe odcinki?

Będzie polska wersja Hell`s Kitchen. Program pokaże telewizja Polsat. Premierowe odcinki już wiosną 2014 roku! Zobacz kto wystąpi w programie i jak się do niego dostać. Oto szczegóły polskiej edycji  Hell`s Kitchen.

Tagi: hell`s kitchen polska edycja, Hell's Kitchen, Hell's Kitchen polsat, hells kitchen, hells kitchen nowe odcinki, hells kitchen polsat, hells kitchen polska edycja, polska edycja hells kitchen, polska wersja hell`s kitchen, polska wersja hells kitchen

POLSKA EDYCJA HELL`S KITCHEN! Hell`s Kitchen w Polsacie! Kiedy nowe odcinki?

Plakt oryginalnej wersji Hell`s Kitchen

fot: mat. prasowe FOX

Hell's Kitchen to nowa propozycja Polsatu. Stacja szykuje swoje drugie kulinarne show.  Oprócz "Top Chefa" widzowie zobaczą też polską wersję programu Hell's Kitchen. W oryginale gospodarzem programu jest Gordon Ramsay. Program będzie można oglądać już wiosną 2014 roku.

W programie tym, kilkunastu znawców gotowania stanie do walki. Ich zadaniem będzie prowadzenie restauracji, a ich pracę będzie oceniać znany szef kuchni - na razie nie wiadomo kto pojawi się w polskiej wersji. Uczestnicy będą musieli zapewnić w swoim lokalu jak najwyższy standard i podawać jak najlepsze jedzenie. W założeniu programu, w każdym odcinku ma odpadać jedna osoba. Na zwycięzcę czeka 100 tys. zł.

Polsat szuka uczestników - można się zgłaszać wysyłając maila. Adres to: zgloszenia@hellskitchen.com.pl. Można też zadzwonić pod numer 506 017 004.

Hell's Kitchen jest brytyjskim formatem, który pojawił się w 2004 roku w stacji iTV. Rok później powstała pierwsza edycja w USA, którą można było oglądać w telewizji FOX. W Polsce, amerykańskie wersje Hell's Kitchen pokazywał m.in. Polsat, TV4 i TVN Style pod tytułem Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya.

Autor: ko

Zdjęcia: mat. prasowe FOX

Publikacja: 28.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również