szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Rozpoczyna się trzeci sezon popularnego serialu TVN, Prawo Agaty. Kiedy możemy oglądać serial?

PRAWO AGATY. Startuje TRZECI sezon popularnego serialu TVN! Kogo zobaczymy w nowej SERII? Kiedy można oglądać powtórkę Prawa Agaty?

Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska i Leszek Lichota. Bez tych aktorów trudno wyobrazić sobie serial TVN Prawo Agaty. Na szczęście sympatycznej Agaty, prokurator Okońskiej i mecenasa Dębskiego nie zabraknie. Kto jeszcze pojawi się w trzecim sezonie serialu?

Tagi: agnieszka dygant, kiedy jest emitowane prawo agaty, kiedy powtórka serialu Prawo Agaty, leszek lichota, Małgorzata Kożuchowska, prawo agaty, prawo agaty online, prawo agaty sezon 3, prawo agaty tvn, ramówka tvn wiosna 2013, serial tvn

PRAWO AGATY. Startuje TRZECI sezon popularnego serialu TVN! Kogo zobaczymy w nowej SERII? Kiedy można oglądać powtórkę Prawa Agaty?

Magdalena Cielecka zagra znaną prezenterkę tv w nowej serii Prawa Agaty

fot: Materiały prasowe TVN

Prawo Agaty w TVN cieszy się niezmienną popularnością wśród widzów. Z zaciekawieniem czekamy zatem na nową serię, w której zgodnie z zapowiedzią producentów pojawią się nowe postaci, a co za tym idzie - nowi aktorzy.

W trzeciej edycji serialu pojawi się m.in. Magdalena Cielecka. Aktorka wcieli się w postać Danuty, prezenterki telewizyjnej, oskarżonej przez opiekunkę o znęcanie się nad dzieckiem. Okazuje się, że znana gwiazda przeglądała w internecie strony informujące w jaki sposób bić dziecko, by nie pozostawiać śladów. Wszystkie dowody świadczą o winie oskarżonej, czy Agata i mecenas Dębski będą potrafili udowodnić, że jest inaczej?

Historię prezenterki zobaczymy już w pierwszym odcinku nowej serii. W kolejnych pojawią się między innymi bohaterki grane przez Annę Dereszowską i Urszulę Grabowską.

Premierowy odcinek Prawa Agaty już 26 lutego o 21.30 w TVN. Kolejne zobaczymy zawsze w kolejne wtorki w TVN, o 21.30.

Powtórki serialu można oglądać w TVN w każdą niedzielę o 13.05 i na TVN Player.

Autor: mkusy

Zdjęcia: Materiały prasowe TVN

Publikacja: 25.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...