szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Najlepsze filmy na weeken 19 i 20 stycznia

Program telewizyjny na weekend dla kobiet. Co powinnaś obejrzeć 19 i 20 stycznia 2013 roku w tv?

Program telewizyjny na nadchodzący weekend 19 i 20 stycznia 2013 to mieszanka romansów, komedii romantycznych, filmów obyczajowych, jest nawet jeden horror. Glamki.pl polecają Ci najlepsze filmy na sobotę i niedzielę. Dzięki nim zrelaksujesz się, odprężysz, wzruszysz i na pewno też uśmiechniesz!

Tagi: dobre komedie romantyczne, komedie romantyczne, program telewizyjny, program telewizyjny 19 20 stycznia 2013, program telewizyjny weekend, program tv, programy telewizyjny, uwierz w ducha, w chmurach, wampiry i świry

Program telewizyjny na weekend dla kobiet. Co powinnaś obejrzeć 19 i 20 stycznia 2013 roku w tv?

George Clooney pojawi się w waszych telewizorach w filmie W chmurach w sobotę 19 stycznia 2013 w TVN.

fot: Materiały Prasowe

Sobota 19 stycznia 2013

TVN

20.00 Uwierz w ducha reż. Jerry Zucker

Do obejrzenia tego filmu nie trzeba chyba nikogo przekonywać. To kultowy i jeden z najbardziej znanych romansów wszech czasów, choćby ze względu na gwiazdorską obsadę: Patrick Swayze, Demi Moore czy Whoopi Goldberg. I choć z pewnością obejrzałaś już ten film kilka razy, przypomnimy, że para głównych bohaterów to Sam Wheat i Molly Jensen. To nie tylko zgodna, ale i bardzo kochająca się para. sielanka kończy się, kiedy mężczyzna ginie w tragicznych okolicznościach. Molly załamuje się i prawie nie wychodzi z domu. Nie jest to jednak koniec opowieści. Sam, a w tej roli Patric Swayze, wraca do swojej ukochanej jako duch. Któż nie chciałby spotkać się z taką zjawą?

22.35 W chmurach reż. Jason Reitman

W tym filmie zobaczymy boskiego George Clooney’a w roli profesjonalnego specjalisty ds. zwalniania ludzi. Podróżuje on po Stanach Zjednoczonych, by w dobie kryzysu, wręczać pracownikom wymówienia. Większość jego życia upływa w tytułowych chmurach, gdyż środkiem transportu jest samolot. W czasie jednego z lotów poznaje piękną Alex. Czy dla niej jest w stanie zmienić swoje życie? Zobaczcie sami! Na pewno nie raz szeroko się uśmiechniesz i westchniesz do boskiego Goerge'a!

TVP1

23.55 Piła IV reż. Darren Lynn Bousman

To propozycja dla tych z nas, które mają mocne nerwy. Piła IV to kontynuacja poprzednich części. Przy życiu pozostaje już tylko Jeff, którego czeka wiele śmiertelnie niebezpiecznych zasadzek. Jak w każdym horrorze, będzie dużo krwi, zbrodni i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Radzimy nie oglądać w pustym domu!

Niedziela 20 stycznia 2013

TVP1

21.15 Randki w ciemno reż. James Keach

Komedia romantyczna o Dannym, niewidomym chłopaku, który jest wręcz chorobliwie nieśmiały, a bardzo pragnie poznać miłość swojego życia. W poszukiwaniach idealnej kandydatki pomaga mu brat, umawiając go na tytułowe randki w ciemno. Film bawi i wzrusza, warto mieć więc w zanadrzu paczkę chusteczek.

23.10 Ostatnia akcja reż. Michał Rogalski

Tym razem Juliusz Machulski, reżyser kultowych polskich komedii, takich jak Seksmisja czy Killer, wcielił się w rolę producenta. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania – powstała ciepła, pełna humoru opowieść o relacji między wnukiem a dziadkiem. Ten pierwszy niepostrzeżenie pakuje się w kłopoty, z których próbuje wyratować go krzepki senior.

TVP2

20.05 Wampiry i świry reż. Jason Friedberg i Aaron Seltzer

Jeśli jesteś fanką sagi Zmierzch, musisz obejrzeć też I ten film! To parodia opowieści o wampirach, Becca Crane przeprowadza się do małego miasteczka Sporks, w stanie Waszyngton. Wtedy w okolicy zaczyna dochodzić do tajemniczych morderstw, a ofiary zostają znalezione ze śladami ugryzień na szyi. Przyznacie, że zapowiada się ciekawie?

Autor: kiwanicka

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 18.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
PROGRAM TV na weekend 1 i 2 marca 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV
PROGRAM TV na weekend 1 i ...

Program telewizyjny na weekend 1 i 2 marca 2014. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Igrzyska Śmierci czy Poradnik Pozytywnego Myślenia? Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend ...

PROGRAM TV na weekend 22 i 23 lutego 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV
PROGRAM TV na weekend 22 i ...

Program telewizyjny na weekend 22 i 23 lutego 2014. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Rozstanie, Lincoln czy może Legalna Blondynka? Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend ...