szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Program telewizyjny 12 - 13 stycznia: dobre filmy, które musisz obejrzeć!

Program telewizyjny na weekend. Wybraliśmy dla ciebie najlepsze filmy nadchodzącego weekendu!

Program telewizyjny na weekend 12 i 13 stycznia 2013 to świetne kryminały, wzruszające dramaty i naprawdę zabawne komedie romantyczne. W obsadach filmów sama śmietanka: George Clooney, Tom Hanks, Joaquin Phoenix, Hugh Grant, Keira Knightley, Emma Thomson i wielu wielu innych. Najbliższy weekend to uczta kinomana.

Tagi: dobra komedia romantyczna, dobre filmy weekend, filmy babski wieczór, filmy weekend, program telewizyjny, program telewizyjny 12 13 stycznia 2013, program telewizyjny weekend, program tv, to własnie miłość, tv program telewizyjny

Program telewizyjny na weekend. Wybraliśmy dla ciebie najlepsze filmy nadchodzącego weekendu!

Joaquin Phoenix i Eva Mendes w scenie z filmu Królowie nocy.
Sobota 12 stycznia 2013, TVP2 godz. 22.10

fot: BULLS

Sobota 12 stycznia 2013

TVP 2

22.10 Królowe nocy reż. James Grey

Nominowany do tegorocznych Oscarów 2013 Joaquin Phoenix, gwiazda najlepszej komedii 2012 roku Ted - Mark Wahlberg i ukochana Ryana Goslinga - Eva Mendes w świetnym dramacie kryminalnym reżysera Małej Odessy. Jeśli dodamy, że Królowie nocy nominowani byli do nagrody Złotej Palmy i Cezara - czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, że jest to absolutne must watch tego weekendu?

TV

20.00 Masz wiadomość reż. Nora Ephron

Meg Ryan i Tom Hanks wystąpili razem w aż trzech komediach romantycznych: niezapomnianym Bezsenność w Seattle, Joe kontra wulkan i Masz wiadomość, która jest najnowszą z nich. Za kamerą stanęła kobieta, która stworzyła najbardziej inteligentną komedię romantyczną wszech czasów: Kiedy Harry poznał Sally.

TVN 7

19.30 To właśnie miłość reż. Richard Curtis

Najlepsza komedia romantyczna w dziejach, którą uwielbiają nawet faceci! Duża ilość wciągających wątków i ciekawych bohaterów, których zagrała śmietanka brytyjskiego kina: Hugh Grant, Colin Firth, Keira Knightley, Emma Thompson, Liam Neeson, Rowan Atkinson, Alan Rickman, Laura Linney. Jeśli jakimś cudem jeszcze nie widziałaś filmu, w którym za swój jednominutowy występ Claudia Schiffer zgarnęła 200 tys. funtów - jest to weekendowa pozycja obowiązkowa!

 

Niedziela 6 stycznia 2013

TVP 1

21.15 Miłosne gierki reż. George Clooney

Lekka komedia o miłości z amerykańskim futbolem w tle. Warto zobaczyć chociażby dla obsady - w rolach głównych odchudzona Bridget Jones, czyli Renee Zellweger oraz "im starszy tym lepszy" George Clooney, który stanął także po drugiej stronie kamery.

23.20 Grace odeszła reż. James C. Strouse

Piękny film, doceniony m.in. na festiwalu filmowym Roberta Redforda w Sundance, który zapewni ci solidną dawkę wzruszeń. John Cussack - gwiazda filmu Pokusa, czyli styczniowej premiery 2013 roku - w roli ojca dwóch uroczych córek, które właśnie straciły matkę. Co interesujące, autorem muzyki do filmu jest sam Clint Eastwood, który otrzymał za swoją pracę nominację do Złotych Globów.

TV 4

22.20 Oczy Anioła reż. Luis Mandoki

Niemalże każda filmowa produkcja z Jennifer Lopez w roli głównej zbiera gromy i liczne nominacje do Złotych Malin. W tym wypadku warto jednak poświęcić 1,5 godziny swojego czasu. Jeśli nie dla Jen, to dla reżysera Luisa Mandoki, twórcy takich romantycznych hitów jak Kiedy mężczyzna kocha kobietę czy List w butelce.

Autor: monroe

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 11.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
PROGRAM TV na weekend 1 i 2 marca 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV
PROGRAM TV na weekend 1 i ...

Program telewizyjny na weekend 1 i 2 marca 2014. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Igrzyska Śmierci czy Poradnik Pozytywnego Myślenia? Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend ...

PROGRAM TV na weekend 22 i 23 lutego 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV
PROGRAM TV na weekend 22 i ...

Program telewizyjny na weekend 22 i 23 lutego 2014. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Rozstanie, Lincoln czy może Legalna Blondynka? Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend ...