szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Program TOP MODEL powraca!

Program Top Model powraca! Jesienią 2014 zobaczymy kolejną edycję programu o modelkach. Kto w niej wystąpi i czy będą jakieś zmiany?

Tagi: nowa edycja top model, top model, top model 4

top model

fot: WBF

Program Top Model znów powraca na antenę TVN. Ostatni, 3. sezon show był emitowany wiosną 2013 roku. Teraz kolejną edycję Top Model zobaczymy jesienią 2014. Czy TVN planuje jakiekolwiek zmiany? Na razie portal Wirtualnemedia.pl dowiedział się, że zmieni się producent show - nie będzie nim już firma Rochstar Rinke Rooyensa, TVN bowiem wyprodukuje program samodzielnie.

Ciekawe jest także, czy 4. edycji zobaczymy dobrze znanych nam jurorów. Na razie Bogdan Czaja nie chce mówić o składzie jury, dopóki nie zostaną podpisane umowy.

Przeczytaj więcej o Top Model

Mogę powiedzieć, że byliśmy zadowoleni z obsady poprzedniej edycji - powiedział Bogdan Czaja w rozmowie z portalem.

We wcześniejszych edycjach Top Model w jury zasiadali: Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska. Nieoficjalnie wiadomo, że wszyscy otrzymali oni propozycje udziału w najnowszej edycji Top model - czytamy na portalu Wirtualnemedia.pl.

Precastingi do 4. edycji Top Model zaczną się w czerwcu tego roku. Czekacie na nową edycję programu o modelkach?

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 27.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
"Top Model" już od 1 września w TVN! [WIDEO]
"Top Model" już od 1 września ...

Po raz pierwszy w polskiej edycji „Top Model” szansę na karierę w modelingu mają chłopaki! Do programu zgłosiło się wielu panów o nieprzeciętnym wyglądzie i ciekawej osobowości, przed dziewczynami więc mocna konkurencja ...

Gołe męskie torsy i dużo zabawy. Marcin Tyszka o nowej edycji Top Model
Gołe męskie torsy i dużo zabawy. ...

Kolejna edycja Top Model to nie tylko piękne modelki, ale również modele. To oni wzbudzają największe zainteresowanie nie tylko wśród jurorów. Marcin Tyszka zdradza co działo się na planie Top Model 4!

Zmiany w Top Model 4! W programie wystąpią mężczyźni
Zmiany w Top Model 4! W ...

Top Model 4 rusza jesienią 2014. Na fanów programu o modelkach czeka wielka zmiana - w nowej edycji show obok pięknych kobiet wystąpią też mężczyźni!