szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Program telewizyjny na weekend 1 i 2 marca 2014

PROGRAM TV na weekend 1 i 2 marca 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV

Program telewizyjny na weekend 1 i 2 marca 2014. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Igrzyska Śmierci czy Poradnik Pozytywnego Myślenia? Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend? Propozycje filmowe w tv na weekend 1 i 02.03.2014!

Tagi: filmy 2014, filmy dla kobiet, filmy w telewizji, kobiece kino, program telewizyjny, program tv 01.03.2014, program tv 02.03.2014, program tv na weekend

PROGRAM TV na weekend 1 i 2 marca 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV

Jennifer Lawrence i Bradley Cooper w Poradniku Pozytywnego Myślenia

fot: BULLS

Program TV na weekend 1 i 02.03.2014! Co warto obejrzeć w telewizji? Filmy dla kobiet, kobiece kino w tv. Sprawdź co warto oglądać w weekend w tv!

Sobota 01.03.2014

TVP Kultura, godz. 20.20 Scoop - Gorący Temat

Niektórzy powiadają, że to jeden ze słabszych filmów Woody'ego Allena. Jednak patrząc na spryt i przenikliwość z jaką konstruuje akcję i dialogi w Scoop..., marzę, by wszyscy mieli taki spadek formy. Poznajemy historię studentki dziennikarstwa Sondry Pransky, która za wszelką cenę chciałaby dostać temat, który chwyci w mediach. Okazuje się, że śledztwo dziennikarskie jest na wyciągnięcie ręki. Tym bardziej, że podczas seansu magii, Sondra nawiązuje kontakt z zamordowanym dziennikarzem. W rolach głównych Scarlett Johansson i Hugh Jackman. Śmieszne i urocze.

Canal+, godz. 21.00 Poradnik Pozytywnego Myślenia

Powieść Matthew Quicka przeniesiona na duży ekran. Dodajmy z niemałym sukcesem, zarówno kasowym, jak i artystycznym. Osiem nominacji do Oscara i statuetka dla grającej główną rolę żeńską Jennifer Lawrence. Historia Pata przeżywającego załamanie nerwowe po zdradzie żony. Mężczyzna pragnie odzyskać równowagę i los stawia na jego drodze ekscentryczną sąsiadkę. Pamiętajmy, nieszczęścia lubią się czasami przyciągać.

TVP1, godz. 21.20 Igrzyska Śmierci

Igrzyska jako system kontroli nad państwem i poddanymi? Czemu nie. W ten sposób władzę sprawuje Snow, który losuje do udziału w zabawie na śmierć i życie kolejnych nieszczęśników i w ten sposób zapobiega rebelii. Do kolejnych igrzysk stawia się m.in. Katniss Everdeen, która zgłasza się by ocalić młodszą siostrę. Czy przechytrzy pozostałych? W rolach głównych: Jennifer Lawrence, Donald Sutherland i Woody Harrelson.

Niedziela 02.03.2014

TVN7, godz. 20.00 Krucjata Bourne'a

Mijają lata, a Jason Bourne wciąż nie ma spokoju. Nawet jeśli ukryje się na greckiej wyspie. Agenci nie śpią, a zabójcy podszywają się pod Bourne'a i mordują na jego konto. Mimo amnezji bohater pamięta, że był niegdyś szpiegiem szkolonym przez Treadstone. Postanawia wziąć sprawy we własne ręce. Kontynuacja bestsellerowej Tożsamości Bourne'a. W roli głównej Matt Damon.

Polsat Film, godz. 21.00 Galerianki

Debiut fabularny Katarzyny Rosłaniec. Gorzki obraz młodych dziewcząt w wielkim mieście. Galerie handlowe i przygodnie spotkani panowie, którzy za seks są w stanie odwzajemnić się prezentem. Często bardzo drogim prezentem, którym można zaimponować koleżankom. Historia Alicji, która ignorowana przez rodziców, wpada w sidła wulgarnej i cynicznej Mileny. Pojawia się także Michał, zakochany w Alicji toczy bój o jej względy. Czy wygra z wpływowymi koleżankami? Najlepszy debiut na FPFF w Gdyni.

TVP1, godz. 21.20 Szkoła Stewardes

Na koniec filmowy klasyk z młodziutką Gwyneth Paltrow. Jej bohaterka pracuje w miejscowym supermarkecie i za wszelką cenę chciałaby się wyrwać z prowincji. Oglądając wywiad ze znaną stewardessą, postanawia spróbować szczęścia w liniach lotniczych. Co ciekawe, oprócz walorów rozrywkowych, możemy również przyjrzeć się od kulis procedurom podczas lotów oraz standardom dotyczącym choćby wyglądu i ubioru stewardess. Podobno nawet najmniejszy szczegół był należycie konsultowany.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 26.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
PROGRAM TV na weekend 22 i 23 lutego 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV
PROGRAM TV na weekend 22 i ...

Program telewizyjny na weekend 22 i 23 lutego 2014. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Rozstanie, Lincoln czy może Legalna Blondynka? Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend ...