szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Program telewizyjny na weekend 22 i 23 lutego 2014

PROGRAM TV na weekend 22 i 23 lutego 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV

Program telewizyjny na weekend 22 i 23 lutego 2014. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Rozstanie, Lincoln czy może Legalna Blondynka? Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend? Propozycje filmowe w tv na weekend 22 i 23.02.2014!

Tagi: filmy 2014, filmy dla kobiet, filmy w telewizji, kobiece kino, program telewizyjny, program tv 22.02.2014, program tv 23.02.2014, program tv na weekend

PROGRAM TV na weekend 22 i 23 lutego 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV

Lincoln z brawurową rolą Daniela Day - Lewisa premierowo w Canal+

fot: BULLS

Program TV na weekend 22 i 23.02.2014! Co warto obejrzeć w telewizji? Filmy dla kobiet, kobiece kino w tv. Sprawdź co warto oglądać w weekend w tv!

Sobota 22.02.2014

TVN, godz. 20.00 Wytańczyć Marzenia

Znakomity tancerz, mistrz o międzynarodowej sławie zaczyna uczyć w zwykłej nowojorskiej szkole. Młodzież pozbawiona wzorców i autorytetów nie wierzy we własne siły i buntują się przeciwko wszystkim przejawom organizowania im życia. Pierre Dulaine jednak próbuje poprzez taniec zdobyć ich zaufanie i osiągnąć sukces. Film oparty na prawdziwych wydarzeniach. W roli głównej Antonio Banderas.

Ale Kino+, godz. 17.55 Rozstanie

Doskonałe, obsypane nagrodami kino irańskie. Kryzys w małżeństwie Nadera i Simin, brak porozumienia co do przyszłości, splata się z wydarzeniami natury społeczno - politycznej. Tytułowe rozstanie pary, pośrednio doprowadza do tragedii. Nader musi stoczyć walkę w obronie swojego imienia. Dramat obyczajowy, który trzyma w napięciu do ostatniej minuty. Nagrodozny Oscarem, Złotym Niedźwiedziem i Cezarem.

Canal+, godz. 21.00 Lincoln

Historia jednego z najbardziej cenionych amerykańskich prezydentów. Abraham Lincoln w walce o trzynastą poprawkę do konstytucji, co zapewniłoby koniec niewolnictwa i prawo wyborcze dla czarnoskórych. Widzimy ostatnie miesiące życia prezydenta, jego prywatne bolączki i troskę o kraj pogrążony w wojnie secesyjnej. Wspaniała rola Daniela Day - Lewisa. Trzynaście nominacji do Oscara.

Niedziela 23.02.2014

TVP Kultura, godz. 20.25 Wszystko Będzie Dobrze

Przejmująca, acz nie pozbawiona humoru historia 12 - letniego Pawła, który pragnie pomóc ciężko chorej matce i uratować rodzinę. Mimo trudności w szkole i braku akceptacji pomysłu, Paweł postanawia wyruszyć samotnie na pielgrzymkę do Częstochowy, co ma uzdrowić jego matkę. Towarzyszy mu jego nauczyciel WF-u, alkoholik Andrzej. Czy podróż okaże się przełomowa dla chłopca i nauczyciela. W roli głównej Robert Więckiewicz.

TVP1, godz. 20.50 Legalna Blondynka

Klasyka komedii romantycznej i jednocześnie spełnienie amerykańskiego snu. Elle Woods jest najpopularniejszą dziewczyną w szkole, piękna, szalona i bogata, choć pod względem intelektu niedoceniana. Kiedy rzuca ją chłopak, postanawia udowodnić swą wartość i dostaje się na studia na wydział prawa. Reese Witherspoon i Victor Garber w zabawnej i lekkiej komedii, w sam raz na niedzielny wieczór.

Canal+ Family 2, godz. 21.45 Prometeusz

Ridley Scott postanowił po raz kolejny zmierzyć się z tematyką science - fiction. Mimo że do legendarnego Łowcy Androidów daleka droga, film może się podobać. Nieco zawiła fabuła może początkowo zniechęcać, ale wspaniałe efekty, gra aktorów i epicki rozmach wynagradzają nam seans. W rolach głównych Guy Pearce, Charlize Theron i Michael Fassbender.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 20.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
PROGRAM TV na weekend 1 i 2 marca 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV
PROGRAM TV na weekend 1 i ...

Program telewizyjny na weekend 1 i 2 marca 2014. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Igrzyska Śmierci czy Poradnik Pozytywnego Myślenia? Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend ...