szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

PROJECT RUNWAY: Jakub Bartnik wygrał pierwszą edycję Project Runway!

Pierwsza edycja Project Runway za nami! Wielkim wygranym, który zdobył 300 tysięcy złotych, patronat marki Simple i sesje w magazynie Elle okazał się  Jakub JACOB Bartnik. Zobaczcie fotorelację z finału pierwszej, polskiej edycji Project Runway!

Tagi: jakub bartnik, maciej sieradzky, PROJECT RUNWAY, PROJECT RUNWAY finał, PROJECT RUNWAY kto wygrał

PROJECT RUNWAY

fot: mat. prasowe

Finałowy odcinek Project Runway to ogromne emocje. Uczestnicy mieli zaprojektować swoje pierwsze kolekcje na sezon lato 2014. Również w finałowym odcinku nie obyło się bez zadania dodatkowego. Z pozostałych części materiałów uczestnicy mieli uszyć kreacje dla dodatkowych modelek, którymi zostały Agnieszka Szulim, Małgorzata Rozenek i Anna Wendzikowska.

Kiedy kolekcja była już gotowa, a modelki wybrane, przyszedł czas na wybór butów i dodatków, których sponsorami były marka Gino Rossi i Apart. Finałowy pokaz to wielki dzień dla uczestników. Był on dla nich najbardziej prestiżową okazją do prezentacji własnej kolekcji. Za kulisami nie obyło się bez nerwowych sytuacji. Na szczęście w rezultacie finałowe pokazy okazały się wielkim sukcesem.

Obok jurorów: Joanny Przetakiewicz, Mariusza Przybylskiego i Anji Rubik pojawił się gość specjalny Antony Vaccarello. Jury jednogłośnie nagrodę główną pierwszej edycji programu Project Runway przyznało Jakubowi Bartnikowi.

Zobacz też Project Runway: Uczestnicy szyją dla gwiazd! >>>>>

Waszym zdaniem decyzja jury była słuszna? My czekamy na kolejną edycję Project Runway?

poprzedni
nastepny
project runway  10
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 25.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Project Runway: Uczestnicy szyją dla gwiazd!
Project Runway: Uczestnicy szyją dla gwiazd!

W finale Project Runway zobaczymy gwiazdy w projektach uczestników show. Małgorzata Rozenek, Anna Wendzikowska i Agnieszka Szulim zaprezentują stylizacje najlepszej trójki projektantów pierwszej edycji Project Runway. Zobacz, co dla nich przygotowali!