szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
PROJEKTANCI NA START 1.01.2014 ONLINE. Co w 10. odcinku Projektantów na start

PROJEKTANCI NA START 1.01.2014 ONLINE relacja. Kto odpadł z programu Projektanci na start?

Projektanci na start, 1.01.2014, online relacja na portalu Glamki.pl. Co się działo w 10. odcinku show Projektanci na start? Kto był gościem specjalnym w 10. odcinku? Kto odpadł z programu? To wszystko w relacji na żywo show Projektanci na start.

Tagi: PROJEKTANCI NA START, PROJEKTANCI NA START 1.01.2014, projektanci na start 10 odcinek, PROJEKTANCI NA START KTO ODPADŁ, projektanci na start online

MARCELINA ZAWADZKA ponownie na wybiegu!

fot: FoxLife (materiały prasowe)

W programie pozostało zaledwie czterech projektantów. Kto z nich przejdzie do finału Projektanci na Start? Zobaczcie relację z odcinku Projektanci na Start.

Projektantów odwiedza niespodziewanie jedna z jurorek. Mona Kinal przyszła porozmawiać z uczestnikami o ich kolejnym zadaniu. Zadanie ich będzie wyjątkowe dlatego, że będą mogli zrobić co tylko chcą i z jakiego tylko chcą materiału. Ta kreacja zaważy na tym, kto wygra cały program.

Dla Mony, Pjotr jest człowiekiem z wizją i pomysłem na siebie. Według Anety udowodnił, że umie mówić o modzie. Pjotr o kreacji na finał, myśli jako o sylwetce kilkuwarstwowej. Nie chce iść w oczywistość, jaką jest dla niego suknia wieczorowa.

Jarek Juźwin urzekł jurorów charakterem. Marek Staszewski, po raz kolejny przyznał, że nie wie czemu, ale lubi Jarka. Czy juror wie czemu znalazł się w ogóle w programie? Juźwin myśli o kreacji typu haute couture na finał. Myśli on nad połączeniem zwiewnych materiałów.

Damian jest to człowiek któremu zależy, zależy żeby się rozwijać i pokazywać się z jak najlepszej strony - tak sądzi Mona. Czuje on ogromną chęć zaprojektowania czegoś wyjątkowego na finał. Chce się skupić na pracy z materiałem.

Konstrukcje Dagmary są bardzo charakterystyczne, łatwo je rozpoznać na wybiegu. Przychodząc do programu nie myślała o kreacji finałowej. W finale pokaże coś, czego się nikt po niej nie spodziewa.

Zadaniem projektantów będzie stworzenie kreacji na okładkę magazynu InStyle. Gwiazdą, która pojawi się na tej okładce będzie Marcelina Zawadzka. Ma ona wyglądać w niej bardzo seksownie i kobiece. W wykonaniu tego zadania będzie im pomagał Michał Olech, dyrektor artystyczny InStyle.

Trzy z czterech zaprezentowanych kreacji będą miały okazję znaleźć się w polskiej edycji magazynu.

Z programu odpadł Damian. Do finałowej trójki przeszedł Pjotr, Dagmara oraz Jarek. Za tydzień półfinał programu Projektanci na Start.

Autor: kobi

Zdjęcia: FoxLife (materiały prasowe)

Publikacja: 01.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również