szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
PROJEKTANCI NA START 11.12.2013 ONLINE. Co w 7. odcinku Projektantów na start

PROJEKTANCI NA START 11.12.2013 ONLINE relacja. Kto odpadł z programu Projektanci na start?

Projektanci na start, 11.12.2013, online relacja na portalu Glamki.pl. Co się działo w 7. odcinku show Projektanci na start? Kto był gościem specjalnym w 7. odcinku? Kto odpadł z programu? To wszystko w relacji na żywo show Projektanci na start.

Tagi: PROJEKTANCI NA START, PROJEKTANCI NA START 11.12.2013, PROJEKTANCI NA START 7 ODCINEK, PROJEKTANCI NA START KTO ODPADŁ, projektanci na start online

PROJEKTANCI NA START 11.12.2013 ONLINE relacja. Kto odpadł z programu Projektanci na start?

Uczestnicy podczas zadania konkursowego w 7. odcinku

fot: FoxLife (materiały prasowe)

Gościem 7. odcinka Projektanci na Start był duet modowy BOHOBOCO. Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek postawili przed uczestnikami show zadanie - stworzyć suknię wieczorową.

Goście specjalni podglądali przygotowania uczestników. Michał, kiedy zobaczył projekt Jarka Juźwina, miał ochotę go wyrzucić. Uznał, że dekoracyjność przysłoniła całość projektu i brak w nim jakiegokolowiek pomysłu.

Damian konieczny bardzo się cieszył ze swojego projektu - uważał, że jest to odwzorowanie całego jego stylu. Kamil Czuba natomiast bał się, że jego suknia odstaje od innych. W przeciwieństwie do swoich kolegów, nie stworzył sukni na czerwony dywan.

Aby rozładować nerwową atmosferę, początkujący projektanci pozwolili sobie na chwilę zabawy. Mimo wszystko, czują oni panującą rywalizację. Wszyscy zgodnie uznali, że Dagmara i Pjotr trzymają się razem. Czyżby zawarli razem jakiś pakt? Pjtor tłumaczy to tym, że z Dagmarą mają super flow, przez co zapominają o rywalizacji.

Po rozrysowaniu swoich projektów, czas na pokazanie ich krawcowym! Duet BOHOBOCO przyglądał się, jak uczestnicy przekazywali informacje na temat szycia ich sukienek. Dało się odczuć, że Juźwin nie za bardzo lubi się z jurorami specjalnymi. Kamil Czuba stwierdził, że jego kreacja jest bardzo w stylu BOHOBOCO. Najbardziej jednak spodobała się im sukienka Damiana.

Okazało się, że projekt Dagmary jest jednym z trudniejszych konstrukcyjnie projektów. Jej przyjaciel, Pjotr, kompletnie nie zgadzał się z poradami udzielonymi mu przez projektantów. Kamil Sobczyk natomiast, został mocno skrytykowany, jeśli chodzi o jego suknię. Chłopak uznał jednak, że jest to konstruktywna krytyka. Zosia usłyszała, że jej projekt może po prostu nie wyjść.

Projektanci spędzili z krawcowymi całą noc. Jedna z nich, Pani Ewa Krupa, stwierdziła, że zawód krawcowej jest już niestety wymierający.

Przed porannym pokazem uczestnicy mieli jedynie godzinę na przymiarki, ostatnie poprawki, makijaż i stylizację włosów. Następnie nastąpił pokaz sukienek zainspirowanych przez duet BOHOBOCO. Oprócz duetu projektantów, kreacje oceniali Aneta Kręglicka, Mona Kinal oraz Marek Staszewski.

Podczas pokazu jury starało się zgadnąć, do którego z projektantów należą dane kreacje. Co ciekawe, BOHOBOCO oceniło niektóre projekty jako zwykłe i zbyt proste. To bardzo ciekawe, zwłaszcza, że takie właśnie są projekty duetu - momentami ciężko je odróżnić od zwykłej ZARY.

Dagmara stworzyła swoją sukienkę na czerwony dywan. Markowi Staszewskiemu nie podoba się peleryna - uważa, że przypomina Upiora w Operze. Pjotr chciał przywrócić świetność Hollywood, lat 50. Minusem sukienki była jej długość - była niestety za krótka.

Sukienka Kamila Sobczyka to styl hiszpańskiej arystokratki. Sukienka mogłaby spokojnie wziąć udział w rozdaniu nagród. Mona zapytała ile w tej sukience jest Kamila a ile BOHOBOCO. Projektant uznał, że to całkowicie jego suknia.

Jarosław Juźwin stworzył suknię dla kobiety agenta. Gilbert Lach pochwalił projektanta i uznał, że zadziwiło go to, co powstało z projektu - nie spodziewał się tego. Zosia sprzeciwiła się radom BOHOBOCO. Kinal skomentowała ją jako nudną. Projektantka nie zgadzała się całkowicie z opinią jury. Niech nie myślą, że będą mi mówili co mam robić - powiedziała rozzłoszczona.

Modelka Damiana Koniecznego wyglądała jak związana, co nie do końca podobało się jury. Suknia Kamila Czuby jako jedyna nie była przeznaczona na czerwony dywan, a na wieczorny event. BOHOBOCO zarzuciło, że to nie jest autorski projekt Czuby, a ich wspólna praca. Czyżby zazdrość duetu o tak wspaniałą kreację? Kamil odpowiedział, że nie zgadza się z ich zdaniem.

Do kolejnego etapu przeszli Damian, Kamil Sobczyk, Pjotr. Za najlepszych w tym odcinku uznani zostali Kamil Czuba oraz Dagmara.

W strefie zagrożenia zalazła się Zosia oraz Jarek. Projektanta rozwścieczyło to, że najpierw słyszy o wielkim zaskoczeniu jego projektem, a następnie jest zagrożony. Ostatecznie z Projektanci na Start pożegnała się Zosia. Wydawało jej się, że zawiodła Anetę Kręglicką.

poprzedni
nastepny
PROJEKTANCI NA START 11.12.2013 ONLINE relacja. Kto odpadł z programu Projektanci na start?

Zosia i projekt jej ślubnej sukienki. Niestety, przez nią Zosia musiała się pożegnać z programem

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: kobi

Zdjęcia: FoxLife (materiały prasowe)

Publikacja: 12.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również