szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
PROJEKTANCI NA START 13.11.2013 relacja 3. odcinka

PROJEKTANCI NA START. 13.11.2013 ONLINE relacja. Co się wydarzyło w 3. odcinku programu

Projektanci na start, odcinek 3. w środę, 13.11.2013, online relacja na portalu Glamki.pl Co się działo w 3. odcinku show Projektanci na start? Kto pojawił się w 3. odcinku? Kto przeszedł dalej do kolejnego etapu? Kto odpadł z programu? To wszystko w relacji online show Projektanci na start.

Tagi: PROJEKTANCI NA START, projektanci na start 13.11.13, projektanci na start 13.11.13 online, projektanci na start odc 3, projektanci na start online

PROJEKTANCI NA START. 13.11.2013 ONLINE relacja. Co się wydarzyło w 3. odcinku programu

Finałowa dwudziestka!

fot: FoxLife (materiały prasowe)

Kolejny odcinek Projektanci na start na kanale FOXLife za nami. 13 listopada 2013 zobaczyliśmy trzeci odcinek, pierwszego tego typu talent show w Polsce. Sprawdź jak uczestnicy zaprezentowali się w tym odcinku w ostatnim odcinku pierwszego etapu - castingu.

Iza Marcinek pochodzi z Warszawy. Projektuje rzeczy dla kobiet, które szukają ubrań wyjątkowych, jakich jeszcze nie znalazły na polskim rynku. Inspiruje się Skandynawią. Uważa, że moda pozwala jej się rozwijać. Otworzyła już dwa butiki - w Warszawie i Sztokholmie. Zaprezentowała płaszcze z najnowszej kolekcji zimowej do której inspiracją była m.in. zbroja husarska. Mona Kinal nie była do końca przekonana, czy kolekcja złożona z samych płaszczy może się sprzedać. Niestety, Iza nie przeszła dalej.

Kolejny uczestnikiem był Tomasz Jakowienko z Krakowa. Projektuje w stylu street wear. Jeszcze do niedawna był tancerzem nowoczesnym, niestety problemy z kręgosłupem zakończyły jego romans z tańcem. Ubrania, które projektuje inspirowane są tańcami ulicy. Jurorzy chętnie przymierzyli jego płaszcze i Tomek dostał trzy razy TAK.

Alena Siadurkiewicz z Białorusi nie przekonała jurorów swoimi projektami - wiele kontrowersji wzbudziła radziecka gwiazda obecna w jednej ze stylizacji. Łukasz Podwika zaczynał przygodę z szyciem już w dzieciństwem. Stawia na minimalizm, który nie przekonał jurorów. Eko projekty Zuzanny Fedzio również nie zyskała przychylności oceniających.

Równowaga pomiędzy zdrowiem fizycznym a duchowym jest bardzo ważna - tak przynajmniej uważa Damian Konieczny. Łączy konstrukcje z nowoczesnym designem, dzięki czemu jego ciuchy nabierają świeżego wyglądu. Jurorów chce przekonać niepowtarzalną wizją swoich ciuchów. Aneta Kręglicka była zachwycona jego projektami - jak sama przyznała, Damian jest jej faworytem. Konieczny bez problemu przeszedł do kolejnego etapu.

Paulina Palian to aktywistka, artystka oraz przede wszystkim mama 12-letniego Hugona. Stworzyła organizację wspierającą aktywne kobiety w Londynie. Moda jest dla niej zabawą, pasją i spełnieniem. Jej inspiracją jest folk oraz kicz. Mona Kinal mówiąc o sprzedaży, była na nie, ale osobowość Pauliny przekonała ją do zmiany zdania. Największy problem miała Aneta Kręglicka, której nie podobała się kolekcja, ale osoba projektantki ją zachwyciła. Ostatecznie była na nie.

Ale kto dostanie ostatnią, dwudziestą przepustkę? Okazało się, że trafi ona w ręce Piotra Górskiego. Raz w sezonie tworzy on multifunkcjonalny projekt, który może założyć każdy, niezależnie od pory roku. Jak przyznał, jego inspiracją modową jest Rick Ovens. Zaprezentował bluzy oraz koszulki, które swobodnie mogły nosić zarówno kobiety jak i mężczyźni - i to nie tylko w podstawowej formie! Koszulki bez problemu stawały się kominami, a płaszcze modnymi bluzami. Jury nie miało problemu - trzy razy na tak. Piotrek został ostatnią osobą, która dołączyła do dwudziestki.

Przed Anetą, Moną i Markie wielkie wyzwanie - muszą wyłonić z 20 kandydatów finałową 12-stkę. Obrady były  bardzo burzliwe, a odrzucenie ośmiu uczestników wcale nie było takie łatwe. Podczas ogłaszania wyników Aneta Kręglicka nie mogła opanować emocji. Jak sama przyznała, zepsuła tym samym swój wizerunek zimnej księżniczki na który pracowała tyle lat.

Do kolejnego etapu przeszli:Zofia Jędrzejczak, Damian Konieczny, Michalina Szurgot, Jarosław Juźwin, Dagmara Stawiarska, Jakub Haber, Gavel Grzegórski, Piotr Górski, Kamil Sobczyk, Emilia Korycka, Aleksandra Staniszewska, Kamil Czuba.

W kolejnym odcinku projektanci dostaną pierwsze poważne zadania od Łukasza Jemioła.

Autor: kobi

Zdjęcia: FoxLife (materiały prasowe)

Publikacja: 13.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również