szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
PROJEKTANCI NA START 18.12.2013 ONLINE. Co w 8. odcinku Projektantów na start

PROJEKTANCI NA START 18.12.2013 ONLINE relacja. Kto odpadł z programu Projektanci na start?

Projektanci na start, 18.12.2013, online relacja na portalu Glamki.pl. Co się działo w 8. odcinku show Projektanci na start? Kto był gościem specjalnym w 8. odcinku? Kto odpadł z programu? To wszystko w relacji na żywo show Projektanci na start.

Tagi: PROJEKTANCI NA START, PROJEKTANCI NA START 18.12.2013, projektanci na start 8 odcinek, PROJEKTANCI NA START KTO ODPADŁ, projektanci na start online

PROJEKTANCI NA START 18.12.2013 ONLINE relacja. Kto odpadł z programu Projektanci na start?

Futurystyczne kolekcje streetwearowe w wykonaniu uczestników Projektanci na Start

fot: FoxLife (materiały prasowe)

Na początku 8. odcinkach programu Projektanci na Start, uczestnicy wyruszyli na miasto. Marcelina powitała ochoczo uczestników na ulicy Piotrowskiej w Łodzi, gdzie mieli szukać inspiracji. Ich zadanie związane będzie z modą uliczną - modą uliczną przyszłości. W wykonaniu tego zadania pomoże im duet MMC - Ilona Majer  i Rafał Michalak.

Po powrocie do centrum, duet MMC wraz z Marceliną mieli dobrać uczestników w pary, w których wykonać będą mieli kolejne zadanie. I tak oto zawodnicy zostali przydzieleni w następujące dwójki: Damian i Dagmara, Pjotr i Kamil Sobczyk, Kamil Czuba i Jarek Jóźwin. Na wykonanie zadania mają 5 godzin. Każdy z nich miał do pomocy swoją panią krawcową. Utrudnieniem była ilość maszyn do szycia - było ich tylko cztery.

Jarek zauważył, że duet MMC to wreszcie obiektywni goście specjalni. Jarek i Kamil zostali poproszeni, aby zaznaczyli w swoich sylwetkach swój styl, a nie tworzyli idealnie spójnej kolekcji. Pjotrowi  Kamilowi zawrócono uwagę, aby pomyśleli już o samym wyjściu modelek na wybieg. Damian i Dagmara postawili na tyvek - materiał przyszłości, który przypomina papier. MMC uważa, że to bardzo fajny projekt, ale niekoniecznie musi się sprawdzić na wybiegu.

Damian uważa, że praca z Dagmarą jest dla niego bardzo dobrym doświadczeniem. Uważa, że trafił na najlepszą parę, na jaką mógł trafić. Dagmara natomiast uważa, że jest to nie lada wyzwanie pracować z Damianem.

Pjotr uważa, że są z Kamilem profesjonalistami i szybko udało im się uzyskać nić porozumienia. Kamil Sobczyk uważa, że jego celem jest stworzenie projektu przy współpracy z Pjotrem, który wygra konkurencję.

Jarek uważa, że z Kamilem Czubą idealnie podpasowali sobie charakterami i uważają, że są zgranym zespołem.

Według duetu MMC moda za 100 lat powinna być całkowicie inna niż teraz i powinna nas zaskoczyć.

Duet Pjotra i Kamila - uważali, że kolekcja powinna być spójna i dlatego dostosowali się do swoich projektów. Według jurorów w formie brakowało przyszłości. Mogłyby one już teraz znaleźć się w butikach.

Damian i Dagmara stworzyli wersję przyszłościowego plemiona. W przyszłości ludzie będą chcieli mieć swój znak rozpoznawczy, który będzie się znajdował na ubraniu. Każda sylwetka została zaprojektowany wspólnie.

Czuba i Juźwin zaprezentowali funkcjonariuszki modowe przyszłości. Mona Kinal zarzuciła duetowi, że to co zaprezentowali już kiedyś było. W ubraniach zabrakło trochę wyjścia poza styl projektantów.

Najlepszą parą odcinka okazała się Dagmara i Damian. Z programu odpadł Kamil Czuba.

Autor: kobi

Zdjęcia: FoxLife (materiały prasowe)

Publikacja: 18.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również