szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
PROJEKTANCI NA START 20.11.2013 relacja 4. odcinka

PROJEKTANCI NA START. 20.11.2013 ONLINE relacja. Co się wydarzyło w 4. odcinku programu

Projektanci na start, odcinek 4. w środę, 20.11.2013, online relacja na portalu Glamki.pl Co się działo w 4. odcinku show Projektanci na start? Kto był gościem specjalnym w 4. odcinku? Jakie było pierwsze zadaniem przed projektantami? To wszystko w relacji online show Projektanci na start.

Tagi: PROJEKTANCI NA START, projektanci na start 20.11.13, projektanci na start 20.11.13 online, projektanci na start odc 4, projektanci na start online

PROJEKTANCI NA START. 20.11.2013 ONLINE relacja. Co się wydarzyło w 4. odcinku programu

Łukasz Jemioł jako gość specjalny odcinka

fot: FoxLife (materiały prasowe)

Kolejny odcinek Projektanci na start na kanale FOXLife za nami. 20 listopada 2013 zobaczyliśmy czwarty odcinek, pierwszego tego typu talent show w Polsce. Przed uczestnikami pierwsze zadanie konkursowe. Po nim aż czwórka z nich odpadnie z programu. Zobacz co czekało uczestników w czwartym odcinku programu.

Uczestnicy przyjeżdżają do łódzkiej pracowni mody, gdzie będą walczyć o główną wygraną. Projektantów przed Centrum Promocji Mody powitała Marcelina Zawadzka. Okazuje się, że wszyscy się doskonale znają - ze szkoły bądź ze wspólnych pokazów. Po gorących powitaniach czas na zobaczenie miejsca, w którym uczestnicy wykonają swoje pierwsze zadanie. Wszyscy byli zachwyceni pracownią - jej nowoczesnością oraz wielkością.

Na początku projektanci zostali podzieleni na grupy. Pierwsza część została poproszona o zaprojektowanie t-shirtu, który odda ich styl i osobowość. W realizacji tego zadania pomagać im będzie Łukasz Jemioł - jeden z najbardziej cenionych projektantów mody. Jest on twórcą marki Łukasz Jemioł Basic - jak nikt zna się na tworzeniu prostych ubrań, jakimi niewątpliwie są koszulki. Na wykonanie tego zadania uczestnicy mieli 4 godziny. Każdy z nich otrzymał 2 metry dzianiny, z których miał powstać t-shirt. Projektantom wydawało się, że jest to bardzo proste zadanie, ale mimo wszystko odczuwali niesamowity stres. Okazało się, że cztery godziny to bardzo mało na zaprojektowanie oryginalnej koszulki. Wśród uczestników nie dało się odczuć rywalizacji - wręcz przeciwnie współpracowali ze sobą.

Najbardziej wyróżniającą się osobą jest Gavel. Nie chodzi tu tylko o jego projekty, które przyciągają uwagę i są warte zainteresowania, ale o zniewieściałe zachowanie. Widać, że lubi szum wokół swojej osoby. Jego przeciwnością jest Kamil - to osoba zdeterminowana i skupiona na tym co robi. Sprawia wrażenie wycofanego, ale to tylko pozory. Z pewnością zna on swoją wartość.

W czasie, kiedy pierwsza grupa pracuje w pocie czoła druga grupa relaksuje się w hotelowym SPA. Wśród nich jest Damian. Jak sam przyznaje posiada duże wsparcie ze strony rodziny i przyjaciół. Uważa, że program pozwoli zdobyć mu obycie z kamerami i zapewni dobrą zabawę. Kolejną uczestniczką odpoczywającą w hotelu jest Ola z Gdańska. Jej związek to całe jej życie. Razem ze swoim partnerem są kompletnymi przeciwieństwami, ale bardzo się przyciągają. Z kolei Pjotr uważa, że w branży modowej liczy się przede wszystkim portfolio. Nie chce zostać gwiazdą Pudelka, liczy na to, że jego praca przyniesie mu upragnioną sławę.

W programie pojawiają się pierwsze afery. Gavel doczepia się do Dagmary o wczorajszą sytuację w basenie- widocznie chłopakowi mają atrakcji związanych z konkurencją. Szuka niepotrzebnej zwady, bo jak się okazuje - całą sytuację przedstawił w inny sposób niż naprawdę miała miejsce.

Po dwóch godzinach do pracowni wrócili Marcelina i Łukasz Jemioł. Gavel stara się unikać kontaktu wzrokowego ze specjalistą. Widać, że panowie za sobą nie przepadają. Czyżby prywatne porachunki? Dagmara postawiła na t-shrit unisex z dwoma rękawami. Prowadząca służyła za manekin, na którym zaprezentowana została koszulka. Dagmara zachwyciła Jemioła! Sama o sobie mówi, że stara się stawiać czoło swoim problemom i robić wszystko, aby wygrać.

Emila jest najdalej od szeroko pojętego pojęcia tshirtu - jej kompozycja przypomina raczej klasyczną bluzkę damską. Gość specjalny boi się tego co stworzy. Emila zajmuje się głównie projektowaniem mody męskiej  - odzież damska to jej nowa fascynacja.

Jarek Juźwin jest w kompletnym lesie, jeśli chodzi o realizację swojego projektu. Sam o sobie mówi, że jest ekscentrykiem. Uważa, że program pomoże mu dotrzeć do ludzi z branży, do których do tej pory drzwi były zamknięte.

Zosia została poproszona o założenie swojej koszulki. Stworzyła ona dosyć niespotykany wzór, który zainteresował Jemioła oraz Zawadzką. Juror boi się czy koszulka, aby na pewno dobrze będzie się prezentować na modelce. Zosia to cicha woda, która potrzebuje czasu, aby mogła się rozwinąć i pokazać to, co ma w zanadrzu.

Czasu pozostało coraz mniej. Jarek został grupowym komentatorem - w śmieszny sposób komentuje sytuacje, które mają miejsce podczas konkurencji. Emilka natomiast została uznana przez grupę za marudę i osobę, która cały czas narzeka.

Cztery godziny dobiegły końca. Pierwsza połowa uczestników wróciła do hotelu, gdzie czekało na nich jury, którego zadaniem będzie ocena efektów ich pracy. Ale przedtem - wspólna impreza. To jak ocenili ich sędziowie, dowiemy się w następnym odcinku.

Autor: kobi

Zdjęcia: FoxLife (materiały prasowe)

Publikacja: 20.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również