szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
PROJEKTANCI NA START 27.11.2013 ONLINE. Co w 5. odcinku Projektantów na start

PROJEKTANCI NA START 27.11.2013 ONLINE relacja. Kto odpadł z programu Projektanci na start?

Projektanci na start, 27.11.2013, online relacja na portalu Glamki.pl. Co się działo w 5. odcinku show Projektanci na start? Kto był gościem specjalnym w 5. odcinku? Kto odpadł z programu? To wszystko w relacji na żywo show Projektanci na start.

Tagi: PROJEKTANCI NA START 27.11.2013, PROJEKTANCI NA START 5 ODCINEK, PROJEKTANCI NA START KTO ODPADŁ, projektanci na start online

PROJEKTANCI NA START. Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki i powtórki

fot: FoxLife (materiały prasowe)

Za nami już 5. odcinek show Projektanci na start. W tym odcinku zobaczyliśmy ciąg dalszy konkursowego zadania i poznaliśmy opinię jurorów na temat koszulek zaprojektowanych przez uczestników. Z programem pożegnało się także 4 uczestników... Kto odpadł z programu Projektanci na start? Przeczytaj naszą relację!

Zobacz też: PROJEKTANCI NA START. 20.11.2013 ONLINE relacja. Co się wydarzyło w 4. odcinku programu

W 5. odcinku druga grupa musiała stworzyć swoje projekty. Pierwsza grupa, której zmagania oglądaliśmy w poprzednim odcinku, tym razem mogła odpocząć przed pokazem. Tym razem to druga grupa musiała zaprojektować koszulki, które wyrażają styl i osobowość uczestników. Gościem specjalnym, który pomagał uczestnikom, był Łukasz Jemioł - tak jak poprzednio. Projektanci otrzymali 2 metry materiału i musieli stworzyć koszulki w 3 godziny! Wszystko przez, że poprzednia grupa wyjawiła im szczegóły zadania.

Projektanci bardzo się stresowali podczas wykonywania zadania. Jedynie Pjotr czuł się dobrze, a adrenalina nakręcała go do działa. Damian, Ola, Pjotr, Jakub, Kamil i Michalina ciężko pracowali nad swoimi koszulkami. W międzyczasie Łukasz Jemioł oglądał projekty uczestników i radził im, co jeszcze mogą zrobić lub zmienić w swoich dziełach.

Projektanci musieli pokazać swoje projekty na wybiegu. Zanim jednak to się stało, to uczestnicy wybierali modelki. Potem przyszła pora na przygotowanie pokazu. Uczestnicy musieli wystylizować modelki od stóp do głów. Michalina wyjaśniła, że stylizacja nie może zabić projektu, dlatego każdy jej szczegół jest bardzo istotny.

Pokaz oceniali jurorzy i Łukasz Jemioł. W czasie prezentacji koszulek jurorzy nie wiedzieli, kto jest twórcą danego projektu. Projekt Juźwina okazał się być "dobry sprzedażowo, ale mało projektowy". Z kolei koszulka Michaliny była jednym z niewielu projektów, który zachwycił jurorów.

Zobacz też: Będzie druga edycja PROJEKTANCI NA START! Sprawdź co powiedziała Marcelina Zawadzka!

Potem każdy projektant pokazywał się przed jurorami wraz z modelką. Łukasz Jemioł powiedział Juźwinowi, że jest przestylizowany. Mona była zachwycona projektem Michaliny i pochwaliła jej dzieło. Podobał jej się też projekt Kamila i przyznała, że sama założyłaby jego koszulkę. Z kolei Gavel zrobił tank top, a więc źle wykonał zadanie i został skrytykowany.

Jurorzy mieli tylko 15 minut na podjęcie decyzji, kto odpadnie z programu. Musieli wyeliminować aż 4 osoby! Najlepszym uczestnikiem odcinka była Dagmara. Następny najlepszy uczestnik to Kamil Czuba. Na 3. miejscu znalazł się Kamil Sobczyk. Pjotr również przeszedł do kolejnego etapu. Tak jak Michalina, Damian Konieczny, Zosia.

W zagrożonej grupie znalazł się Juźwin, który jednak został w programie.

Z programu odpadli: Gavel (który podejrzewał, że odpadnie i zwrócił uwagę, że nie przypadł do gustu Łukaszowi Jemiołowi), Kuba, Ola i Emilia.

Zobacz też: Ramona Rey w sesji promującej najnowszą kolekcję Jarosława Juźwina

Autor: Kinga

Zdjęcia: FoxLife (materiały prasowe)

Publikacja: 27.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...