szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Aneta Kręglicka o swoim udziale w Projektanci na Start

PROJEKTANCI NA START. Aneta Kręglicka o swoim udziale w programie

Pierwsze lokalne show telewizji FOXLIFE. Jaka jest rola Anety Kręglickiej w Projektanci na Start? Kiedy można obejrzeć Projektanci na Start? Co o udziale w Projektanci na Start powiedziała Aneta Kręglicka.

Tagi: aneta kręglicka, aneta kręglicka projektanci na start, PROJEKTANCI NA START, PROJEKTANCI NA START foxlife, projektanci na start kiedy

PROJEKTANCI NA START. Aneta Kręglicka o swoim udziale w programie

Pierwsze lokalne show telewizji FOXLIFE. Jaka jest rola Anety Kręglickiej w Projektanci na Start? Kiedy można obejrzeć Projektanci na Start? Co o udziale w Projektanci na Start powiedziała Aneta Kręglicka.

fot: FoxLife (materiały prasowe)

Projektanci na Start jest pierwszą polską produkcją telewizji FoxLife. Czym jest program Projektanci na Start? Na czym polegają Projektanci na Start. Co o swoim udziale w programie powiedziała Aneta Kręglicka? Czy coś ją zaskoczyło?

Pierwsza rodzima produkcja FoxLife chce wprowadzić widzów za kulisy profesjonalnego świata mody. Stacja chce także otworzyć nowe możliwości przed utalentowanymi, polskimi projektantami. Premierowy odcinek programu już 30 października 2013 roku o godzinie 22:00 na stacji FoxLife.

Prowadzącą Projektanci na Start jest Marcelina Zawadzka, Miss Polonia 2011, która debiutuje na szklanym ekranie. Przewodniczącą jury jest Aneta Kręglicka, właścicielka agencji Hannah Hooper. Obok niej zasiadać będą Marek Staszewski - polski fotograf mody oraz Mona Kinal - współzałożycielka i Fashion Director sklepu Mostrami.pl.

Aneta Kręglicka o swoim udziale w Projektanci na Start

Co skłoniło Anetę Kręglicką do udziału w programie? - Chciałam skonfrontować to, co robię na co dzień, z tym co tworzą młodzi ludzie. Tak naprawdę, poza kreacją, którą oni tworzą jako projektanci, to muszą później ten produkt gdzieś sprzedać. [...] Mnie jako zawodowca interesowało ich podejście marketingowe, bo kreacja to nie wszystko. - powiedziała bizneswoman.

Co jeszcze powiedziała Kręglicka o swoim udziale w programie? Czy starała się czegoś nauczyć uczestników? Czy założyłaby kreację któregoś z projektantów programu? O tym wszystkim w naszym wywiadzie wideo!

Zobacz też: Aneta Kręglicka o Projektanci na Start
Autor: kobi

Zdjęcia: FoxLife (materiały prasowe)

Publikacja: 03.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...