szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
W ósmy odcinku Projektanci na Start pojawi się duet MMC!

PROJEKTANCI NA START. Co zobaczymy w 8. odcinku programu?

Kolejny odcinek Projektanci na Start już 18.12.2013 o godzinie 22.00 w FOXLife. A już teraz dowiedz się, kto będzie gościem specjalnym w 8. odcinku Projektanci na Start, oraz jakie zadanie czeka przed uczestnikami.

Tagi: PROJEKTANCI NA START, projektanci na start 8 odcinek, projektanci na start 8. odcinek, projektanci na start mmc, projektanci na start online, projektanci na start zapowiedź 8. odcinka

PROJEKTANCI NA START. Co zobaczymy w 8. odcinku programu?

Kogo jury tym razem wyśle do domu?

fot: FoxLife (materiały prasowe)

W ósmym odcinku Projektanci na Start pozostała już tylko szóstka uczestników. Po odcinku z gościnnym udziałem BOHOBOCO, z programem pożegnała się Zosia. Tym razem projektanci będą musieli zaprojektować kreację przyszłości. Oceniać ich będzie Aneta Kręglicka, Mona Kinal, Marek Staszewski i duet MMC.

MMC to duet, który tworzą Ilona Majer i Rafał Michalak. Ich kreacje, łączące w sobie nowoczesność i prostotę, noszone są przez najbardziej rozpoznawalne gwiazdy w Polsce i w Europie.

Chcieliśmy sprawdzić jak uczestnicy „Projektantów na start” poradzą sobie z uchwyceniem w jednym projekcie trendu futurystycznego i sprzedażowego podejścia do odzieży. Pozwoliliśmy im puścić wodze fantazji i wyobrazić sobie jak będzie wyglądała moda za kilkanaście lat. Dlatego właśnie wybór gościnnych jurorów mógł być tylko jeden – MMC. W trakcie pracy nad odcinkiem, po raz kolejny okazało się, że młodzi projektanci są naprawdę wszechstronni i kreatywni, jednak praca w duecie była dla nich dużym wyzwaniem – mówi Magdalena Strobel, dyrektor marketingu FOX International Channels Poland.

Oprócz stworzenia praktycznej, futurystycznej kreacji, dodatkowym utrudnieniem będzie konieczność pracy w parach. Jak z tym zadaniem poradzą osobie projektanci? Odpowiedź na to pytanie poznacie już w 18.12.13!

Autor: kobi

Zdjęcia: FoxLife (materiały prasowe)

Publikacja: 13.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również