szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Łukasz Jemioł o gościnnym udziale w programie

PROJEKTANCI NA START. Łukasz Jemioł o gościnnym udziale w show

Pierwsze lokalne show telewizji FOXLIFE. Jako gościa specjalnego w Projektanci na Start zobaczymy Łukasza Jemioła. Jaka była rola popularnego projektanta?

Tagi: łukasz jemioł, łukasz jemioł projektanci na start, PROJEKTANCI NA START, PROJEKTANCI NA START foxlife, projektanci na start kiedy

PROJEKTANCI NA START. Łukasz Jemioł o gościnnym udziale w show

fot: FoxLife (materiały prasowe)

Projektanci na Start jest pierwszą polską produkcją telewizji FoxLife. Czym jest program Projektanci na Start? Na czym polegają Projektanci na Start. Co o swoim udziale w programie powiedziała Aneta Kręglicka? Czy coś ją zaskoczyło?

Pierwsza rodzima produkcja FoxLife chce wprowadzić widzów za kulisy profesjonalnego świata mody. Stacja chce także otworzyć nowe możliwości przed utalentowanymi, polskimi projektantami. Premierowy odcinek programu już 30 października 2013 roku o godzinie 22:00 na stacji FoxLife.

Prowadzącą Projektanci na Start jest Marcelina Zawadzka, Miss Polonia 2011, która debiutuje na szklanym ekranie. Przewodniczącą jury jest Aneta Kręglicka, właścicielka agencji Hannah Hooper. Obok niej zasiadać będą Marek Staszewski - polski fotograf mody oraz Mona Kinal - współzałożycielka i Fashion Director sklepu Mostrami.pl.

Łukasz Jemioł o swoim udziale w Projektanci na Start

Jak czuł się projektant w roli gościa specjalnego? - Byłem mocno zestresowany, bo zawsze stoję z tej drugiej strony. Musiałem się podzielić wiedzą, doświadczeniem oraz pewną empatią, która powoduje, że rozumiem jak wygląda zawód projektanta, zadania jakie projektant ma do wykonania. - powiedział nam Jemioł.

Łukasza Jemioła będziemy mogli zobaczyć w odcinkach 4. oraz 5., kiedy to finałowa dwunastka stanie przed pierwszymi zadaniami konkursowymi. Wtedy też z programu odpadną pierwsze osoby. Co jeszcze o swoim udziale w pierwszym tego typu talent show powiedział projektant? Zapraszamy do obejrzenia naszego wywiadu wideo!

Zobacz: Łukasz Jemioł o gościnnym występie w Projektanci na Start
Zdjęcia: FoxLife (materiały prasowe)

Publikacja: 03.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również