szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Marcelina Zawadzka o udziale w Projektanci na Start

PROJEKTANCI NA START. Marcelina Zawadzka o swoim udziale w programie

Pierwsze lokalne show telewizji FOXLIFE. Po raz pierwszy w roli prowadzącej - Marcelina Zawadzka. Jak się czuła w tej roli? Kiedy można obejrzeć Projektanci na Start? Co o udziale w Projektanci na Start powiedziała Marcelina Zawadzka

Tagi: Marcelina Zawadzka, MARCELINA ZAWADZKA PROJEKTANCI NA START, PROJEKTANCI NA START, PROJEKTANCI NA START foxlife, projektanci na start kiedy

PROJEKTANCI NA START. Marcelina Zawadzka o swoim udziale w programie

fot: FoxLife (materiały prasowe)

Projektanci na Start jest pierwszą polską produkcją telewizji FoxLife. Czym jest program Projektanci na Start? Na czym polegają Projektanci na Start. Co o swoim udziale w programie powiedziała Aneta Kręglicka? Czy coś ją zaskoczyło?

Pierwsza rodzima produkcja FoxLife chce wprowadzić widzów za kulisy profesjonalnego świata mody. Stacja chce także otworzyć nowe możliwości przed utalentowanymi, polskimi projektantami. Premierowy odcinek programu już 30 października 2013 roku o godzinie 22:00 na stacji FoxLife.

Prowadzącą Projektanci na Start jest Marcelina Zawadzka, Miss Polonia 2011, która debiutuje na szklanym ekranie. Przewodniczącą jury jest Aneta Kręglicka, właścicielka agencji Hannah Hooper. Obok niej zasiadać będą Marek Staszewski - polski fotograf mody oraz Mona Kinal - współzałożycielka i Fashion Director sklepu Mostrami.pl.

Marcelina Zawadzka o udziale w Projektanci na Start

Czy udział w konkursach piękności pomógł jej zrozumieć uczestników programu? - To na pewno było bardzo trudne dla nich. Ogólnie jeśli chodzi o konkursy, konkursy piękności, tego jak się człowiek przedstawia - na scenie czy przed kamerą, jest to bardzo ważne. Człowiek jest narażony na krytykę, ogromny stres. - powiedziała Marcelina Zawadzka.

Co jeszcze o swoim udziale w programie powiedziała Marcelina Zawadzka? Czy czuła się zestresowana w nowej roli? Jak wypadł wielki finał Projektanci na start? Odpowiedzi na te i inne pytania w naszym wywiadzie wideo!

Zobacz: Marcelina Zawadzka o udziale w Projektanci na Start
Zdjęcia: FoxLife (materiały prasowe)

Publikacja: 03.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również