szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
PROJEKTANCI NA START. Aneta Kręglicka szefową jury, Marcelina Zawadzka prowadzącą

PROJEKTANCI NA START. Marcelina Zawadzka poprowadzi show!

Marcelina Zawadzka pokonała mocną konkurencję (Zosię Ślotałę i Aleksandrę Kisio) i poprowadzi show Projektanci na start, który ruszy już jesienią w Fox Life! Wiadomo też już, kto zasiądzie w jury programu. To Aneta Kręglicka, Marek Straszewski i Mona Kinal.

Tagi: aneta kręglicka, Marcelina Zawadzka, MARCELINA ZAWADZKA PROJEKTANCI NA START, MARCELINA ZAWADZKA PROWADZĄCĄ, PROJEKTANCI NA START, PROJEKTANCI NA START JURY

PROJEKTANCI NA START. Marcelina Zawadzka poprowadzi show!

Marcelina Zawadzka poprowadzi show Projektanci na start.

fot: WBF

Jesienią na kanale FOX Life ruszy nowy program dla projektantów - Projektanci na start. Z nieoficjalnych informacji wynikało, że przez ostatnie tygodnie trwała ostra walka o stanowiska jurorów i prowadzącego. Teraz już wiadomo, kto zdobył pracę w nowym show.

W jury programu zasiądą: Aneta Kręglicka (przewodnicząca jurorów), Marek Straszewski i Mona Kinal. Z kolei program poprowadzi Marcelina Zawadzka, która pokonała takie gwiazdy, jak: Zosia Ślotała i Aleksandra Kisio.

Zobacz też: Aneta Kręglicka gwiazdą programu PROJEKTANCI NA START!

Do zadań Marceliny Zawadzkiej będzie należało dopingowanie uczestników, a także prezentowanie widzom kulis pracy projektantów. Myślicie, że modelka sprawdzi się w nowej roli?

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 12.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również