szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
PROJEKTANCI NA START. Kto będzie jurorem pierwszego polskiego modowego talent show

PROJEKTANCI NA START. Mikołaj Komar, Stefano Terrazzino czy Rafał Czapul: Kto będzie jurorem show?

Pierwszy polski modowy program Projektanci na start ruszy już jesienią! Obecnie trwają castingi na jurorów show. Kto wziął w nich udział? Mikołaj Komar, Stefano Terrazzino i Rafał Czapul. A to jeszcze nie wszystkie nazwiska chętnych do objęcia posady jurora!

Tagi: fox life, JURY PROJEKTANCI NA START, mikołaj komar, MODOWY PROGRAM, PROGRAM DLA PROJEKTANTÓW, PROJEKTANCI NA START, PROJEKTANCI NA START JURY, RAFAŁ CZAPUL, stefano terrazzino

PROJEKTANCI NA START. Mikołaj Komar, Stefano Terrazzino czy Rafał Czapul: Kto będzie jurorem show?

fot: fot. materiały prasowe, WBF

Już jesienią na FOX Life zobaczymy pierwszy polski modowy program - Projektanci na start. Mogą wziąć w nim udział wszyscy, którzy interesują się modą i chcą projektować stroje - od amatorów, przez osoby, które ukończyły kursy, aż po profesjonalistów!

Wiadomo już, że ruszyły castingi na prowadzącą programu. Wzięły w nich udział gwiazdy takie jak: Aleksandra Kisio, Zofia Ślotała, Agata Nizińska, Marcelina Zawadzka, Ania Zejdler-Ibisz oraz Marietta Żukowska. Co ciekawe, Weronika Rosati też miała wziąć udział w castingu, ale... nie zjawiła się na nim!

Zobacz też: PROJEKTANCI NA START: Weronika Rosati, Zosia Ślotała i Aleksandra Kisio chcą być prowadzącymi show!

Kto zostanie jurorem?

Z kolei niedawno odbyły się castingi na jurora programu. Nasz informator wyjawił nam, że na przesłuchaniu zjawili się mężczyźni związani ze światem mody. Byli to: Emil Biliński (fotograf), Marek Straszewski (fotograf), Piotr Stokłosa (fotograf), Rafał Czapul (założyciel i projektant Rage Age), Stefano Terrazzino (tancerz i aktor) czy też Mikołaj Komar (fotograf, dziennikarz, a prywatnie przyjaciel Maffashion!).

Kogo chętnie zobaczylibyście w programie Projektanci na start?

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe WBF

Publikacja: 23.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również