szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Przyjaciele już nie powrócą?

PRZYJACIELE nie powrócą! Wydanie SERIALU na Blu-ray na otarcie łez

Kultowy serial Przyjaciele nie doczeka się kontynuacji. Producenci zapewniają, że Rachel, Monica, Phoebe, Chandler, Ross i Joey na pewno nie pojawiają się na kinowych ekranach. Na razie...? Tym samym David Schwimmer rozczarował rzesze fanów serialu Przyjaciele kategorycznie wykluczając możliwość rychłej reaktywacji.

Tagi: courney cox, film przyjaciele, Friends, jennifer aniston, kontynuacja serialu przyjaciele, lisa kudrow, matt leblanc, matthew perry, przyjaciele, przyjaciele blu ray, przyjaciele kinowa wersja, przyjaciele odcinki, serial friends, serial przyjaciele

PRZYJACIELE nie powrócą! Wydanie na Blu-ray na otarcie łez

Na razie jedyna nowość dla fanów serialu Przyjaciele to nowe wydanie na Blu-ray.

fot: Materiały Prasowe

Koniec marzeń o nowych przygodach paczki przyjaciół z Nowego Jorku. Od lat mówiło się o możliwej kontynuacji serialu Przyjaciele. Najczęściej rozpatrywano możliwość wyprodukowania pełnometrażowego filmu, który byłby kontynuacją losów bohaterów. Temat powracał praktycznie co roku, rozbudzając apetyty milionów fanów na całym świecie. Podobno wstępne zainteresowanie projektem wykazywały gwiazdy serialu. Do czasu. Obecnie wygląda na to, że wszyscy doszli do wniosku, że przywracanie do życia Przyjaciół to kiepski pomysł.

Przyjaciele nie wierzą w powrót

Przyjaciele to był serial, który miał ci towarzyszyć w twoim salonie na kanapie. Nie na wielkim ekranie w kinie. Film nie ma absolutnie żadnego sensu - opowiada Jennifer Aniston, serialowa Rachel.

Podobnego zdania jest jej przyjaciel z planu Matt LeBlancNie wierzę w powrót Przyjaciół, to się nie wydarzy. To jest trochę jak z faktem, że zawsze książka jest lepsza od jej adaptacji filmowej. Wiele osób ma swoją wizję, jak poradzili sobie po zakończeniu serialu jego bohaterowie. I tak powinno zostać - przyznaje serialowy Joey.

Myślę, że nie zagrałbym już Rossa - przyznaje David Schwimmer. Sposób zakończenia serialu był dobry. Nie chciałbym tego zepsuć - dodał aktor.

Jego serialowa siostra, Monica Geller grana przez Courtney Cox ma zupełnie inne zdanie: Marzyłam o powrocie Przyjaciół! Ale raczej nie ma szans na realizację tego marzenia - mówi.

Lisa Kudrow, która w serialu wcielała się w ekscentryczną Phoebe jest również pełna wątpliwości: Myślę, że nikt z nas nie chciałby zagrać w kontynuacji, jeśli za produkcję nie odpowiadaliby oryginalni twórcy Przyjaciół. Tylko oni mogliby wiedzieć, jak powrócić.

Matthew Perry, czyli Chandler Bing ma już serdecznie dość pytań o film. W 2010 roku na swoim profilu na Twitterze Perry napisał: Kocham fanów serialu Przyjaciele, naprawdę. Ale mam już trochę dość czytania pytań o film 15 razy na dobę przez ostatnie 6 lat!

Twórcy wiedzą, co dalej

Jeśli mimo wszystko jeszcze mieliście odrobinę nadziei, że jest jeszcze choć cień szansy na powrót kultowego sitcomu, złe wiadomości przynosi jego producent Kevin S Bright. W wywiadzie dla magazynu TV Guide w listopadzie 2012 r. praktycznie powtórzył słowa Jennifer Aniston >> i zapewnił: Na sto procent nie prowadzimy teraz żadnych rozmów o powrocie serialu. Być może kiedyś pojawi się powód, by przywrócić Przyjaciół, ale tym powodem nie mogą być pieniądze. Osobiście nie widzę jednak żadnych. Co ciekawe, Bright, który wspólnie z Martą Kauffman stworzył przebojowy sitcom zdradził jak wyobraża sobie obecne losy paczki z serialu Friends.

Myślę, że wszystkie małżeństwa przetrwały i nadal bardzo się kochają. Po adopcji bliźniaków Monice jednak udało się także zajść w ciążę z Chandlerem. Mają więc trzecie dziecko i są wielką szczęśliwą rodziną. Chandler założył własną firmę, która świetnie sobie radzi - opowiada Bright. Rachel i Ross nadal są razem i mają razem drugie dziecko, a Joey w końcu osiągnął sukces i jest gwiazdą - dodaje producent Przyjaciół.

Wygląda na to, że rzeczywiście w najbliższym czasie nie mamy co liczyć na wielki powrót. Warto jednak zauważyć, że w Stanach rodzi się moda na wskrzeszanie kultowych produkcji. Wielkim sukcesem okazał się powrót serialu Dallas, który osiąga jeszcze lepsze wyniki od oryginału. Co ciekawe, powodzenie Dallas zachęciło twórców Dynastii do rozważenia opcji powrotu i tego serialu! W tym biznesie nigdy nie mów nigdy!

Blu-ray na otarcie łez

Dobrą informacją dla miłośników Przyjaciół jest nowe kompletne wydanie serialu na Blu-ray. Znajdziemy w nim wszystkie odcinki po cyfrowym odświeżeniu, nigdy wcześniej niewidziane sceny i wpadki. W sumie trzy godziny premierowych dodatków! W Stanach nowy box pojawił się w sprzedaży 13 listopada 2012 r. Kosztuje niecałe 290 dolarów. Polska premiera i cena nie są jeszcze znane. Ale uwaga! Najwierniejsi fani narzekają twierdząc, że jest to jedno z... najgorszych wydań serialu! Na ostatnich wydaniach na DVD mogliśmy oglądać wydłużone odcinki i sceny, które nie pojawiały się w telewizyjnym wydaniu Przyjaciół. Najnowsza wersja to niestety ta krótsza znana z telewizji.

Zapowiedź nowego wydania Przyjaciół na Blu-ray:
Autor: SuDeK

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 15.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...