szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Serial Przyjaciółki znika z anteny

PRZYJACIÓŁKI znikają z anteny Polsatu! Serial zawieszony!

Serial Przyjaciółki znika z anteny Polsatu! Producenci postanowili wstrzymać zdjęcia ze względu na... ciąże trzech głównych aktorek! Anita Sokołowska, Małgorzata Socha i Joanna Liszowska będą mogły odpocząć w trakcie ciąży. Kiedy nowe odcinki Przyjaciółek?

Tagi: kiedy nowe odcinki Przyjaciółek, przyjaciółki, przyjaciółki obsada, przyjaciółki odcinki, przyjaciółki online, przyjaciółki polsat, przyjaciółki sezon 1, przyjaciółki sezon 2, serial przyjaciółki

PRZYJACIÓŁKI znikają z antenty! Serial zawieszony!

Produkcja Przyjaciółek została zawieszona ze względu na ciąże trzech z czterech głównych aktorek!

fot: Facebook

Serial Przyjaciółki znika. Nie będzie kontynuowany. Zdjęcia będą wstrzymane z powodu ciąży trzech z czterech głównych aktorek! W błogosławionym stanie są Anita Sokołowska, Małgorzata Socha i Joanna Liszowska. Producenci uznali, że nie dadzą rady ukryć, aż tylu brzuchów na ekranie... ;)

Nowe odcinki Przyjaciółek miały pojawić się w telewizji Polsat jeszcze w 2013 roku. Twórcy serialu planowali ukryć ciążowe brzuszki Liszowskiej i Sokołowskiej pod luźnymi ubraniami, lub po prostu inaczej kadrować bohaterki. Kiedy do grona przyszłych mam dołączyła także trzecia aktora - Małgosia Socha, klamka zapadła. Zdjęcia będą przerwane. Dyskusje w produkcji trwały długo. Ostatecznie stwierdzono, że trzy "ciężarówki" na planie to zbyt duże ryzyko. Dziewczyny potrzebowałyby idealnych warunków, wszyscy musieliby się martwić o ich samopoczucie. To mogłoby się nie udać. Dlatego najbardziej prawdopodobny termin początku zdjęć to grudzień - mówi z rozmowie z Fleszem przedstawiciel produkcji serialu Przyjaciółki.

Fani serialu muszą zatem poczekać na nowe odcinki aż do wiosny 2014, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Za ciąże dziewczyn trzymamy kciuki i liczymy na szczęśliwe rozwiązania!

Autor: SuDeK

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 27.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Stylizacje gwiazd serialu Przyjaciółki!
Stylizacje gwiazd serialu Przyjaciółki!

Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska, Agnieszka Sienkiewicz i Katarzyna Zielińska pojawiły się na konferencji prasowej nowego sezonu serialu Przyjaciółki. Która z gwiazd wyglądała najlepiej, a która najgorzej? Oceńcie!