szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zmarł brytyjski aktor Rik Mayall

RIK MAYALL nie żyje. Brytyjski aktor miał 56 lat

Rik Mayall nie żyje. Zmarł brytyjski aktor Rik Mayall, artysta miał 56 lat. Znany z ról w serialach The Young Ones, Bottom czy The New Statesman, był jednym z popularniejszych postaci świata brytyjskiego filmu w latach 80.-tych i 90.-tych. Przyczyna śmierci Rika Mayalla nie jest znana.

Tagi: rik mayall, rik mayall aktor, rik mayall nie żyje, rik mayall śmierć, zmarł rik mayall

RIK MAYALL nie żyje. Brytyjski aktor miał 56 lat

Rik Mayall był popularnym aktorem serialowym

fot: BULLS

Zmarł Rik Mayall, brytyjski aktor. Szczyt populraności artysty przypada na lata 80-te i 90-te, kiedy występował w popularnych serialach: The Young Ones, Bottom i The New Statesman. Aktor miał 56 lat.

Przyczyna śmierci nie jest znana, choć służby potwierdziły, że do domu Rika Mayalla została wezwana karetka. Ze skąpych informacji wynika, że aktor nie chorował, a śmierć nastąpiła nagle. Artysta osierocił trójkę dzieci.

Rik Mayall zdobył popularność grywając w serialach, ale na koncie ma także kilkadziesiąt ról filmowych, m.in.: Powrót Merlina czy Kevin - Władca Północy. Występował również jako aktor dubbingowy (Szeregowiec Dolot). Był również scenarzystą i producentem.

Autor: KusyM

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 10.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Modne fryzury na lato: Inspiracje z wybiegów
Modne fryzury na lato: Inspiracje z ...

Fryzury, które pojawiły się na pokazach mody są tak różnorodne, że bez problemu znajdziesz wśród nich modną fryzurę idealną dla ciebie. Krótkie boby, pofalowane włosy za uszy, a może cięcie na chłopaka ...