szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Rusza casting do Warsaw Shore 2!

Castingi do Warsaw Shore - Ekipy z Warszawy już wkrótce! 2. sezon Warsaw Shore pojawi się na antenie MTV  na wiosnę. Tymczasem, ruszyły castingi do drugiej edycji Ekipy z Warszawy. Jak zgłosić się do programu?

Tagi: casting do warsaw shore, warsaw shore 2, Warsaw Shore Ekipa z Warszawy

Druga edycja "Warsaw Shore" już wiosną w MTV!

Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy oficjalnie doczeka się 2. sezonu! Do znanej już ekipy dołączą nowi uczestnicy. Chętni mogą zgłosić swój udział i wziąć udział w castingu. Dowiedz się jak zgłosić się na casting do Warsaw Shore 2!

2. sezon Warsaw Shore - Ekipy z Warszawy MTV Polska wyemituje już na wiosnę. Póki co, ruszają castingi dla osób, które czują, że sprawdzą się w reality show o młodych, imprezujących Polakach. Żeby zgłosić się do Ekipy z Warszawy, należy wysłać swoje zgłoszenie na adres ekipa@goldenmedia.tv do 21 lutego 2014.

Zgłoszenie musi zawierać:

- imię i nazwisko

- wiek

- miasto zamieszkania

- numer telefonu kontaktowego

- 1 odjechane zdjęcie

- krótkie uzasadnienie dlaczego chciałbyś/chciałabyś dołączyć do Ekipy z Warszawy

- kopię podpisanego oświadczenia dot. przetwarzania danych osobowych (uwaga, zgłoszenia bez oświadczenia nie będą brane pod uwagę!)

To informacje, jakie możemy przeczytać na stronie MTV Polska. Znajdziecie tam też profile obecnych uczestników Warsaw Shore i regulamin castingu.

Zobacz też inne wiadomości o Ekipie z Warszawy >>>

 

 

 

 

 

Autor: J.M.

Publikacja: 11.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...