szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
SEKRETY CHIRUGII 2 odcinek 9. Jakie zabiegi przeprowadzono w klinice doktora Szczyta?

SEKRETY CHIRUGII 2 odcinek 9. Jakie operacje plastyczne przeprowadzono w klinice doktora Szczyta?

Sekrety chirurgii 2 odcinek 9. W dziewiątym odcinku programu Sekrety chirurgii 2 byliśmy świadkami operacji usunięcia gruczołów piersiowych u mężczyzny. Oprócz tego efekty najczęściej wykonywanych zabiegów związanych z piersiami - operacji powiększenia piersi u Bożeny i redukcji biustu u Pauliny. Czy nowa pacjentka doktora Szczyta, przyszła modelka, pozbędzie się swojego problemu związanego z pośladkami?

Tagi: jakie operaacje u dr szczyta, kiedy emisja sekretów chirurgii, kiedy powtórka sekretów chirurgii, kto robi sobie operacje u dr szczyta, marek szczyt, operacje plastyczne, sekrety chirurgii, sekrety chirurgii odcinek 9, tvn style programy

SEKRETY CHIRUGII 2 odcinek 9. Jakie operacje plastyczne przeprowadzono w klinice doktora Szczyta?

Klinika doktora Marka Szczyta - miejsce gdzie spełniają się marzenia pacjentów.

fot: facebook.com/DoktorMarekSzczyt?fref=ts

Dziewiąty odcinek programu Sekrety chirurgii 2: Jakie operacje plastyczne przeprowadzono w klinice doktora Szczyta? Jak przebiegła operacja odessania tłuszczu z klatki piersiowej u Grzegorza? Kto chce poddać się operacji powiększenia pośladków? Jak wyglądają nowe piersi Bożeny?

Grzegorz od zawsze borykał się z przerostem gruczołów piersiowych, przez co jego klatka piersiowa nie wyglądała męsko. Samotny i nieszczęśliwy postanowił poddać się operacji w klinice doktora Szczyta. Po dokładnych badaniach okazało się, że mężczyzna nie ma problemu z gruczołami piersiowymi, tylko nadmierne gromadzenie się tkanki tłuszczowej. Wspólnie z doktorem Krzysztofem Potockim podjęli decyzję o odessaniu tłuszczu, dzięki czemu mężczyzna pozbędzie się nieestetycznego biustu. Byliśmy świadkami całej operacji, podczas której tkanka tłuszczowa została odessana. Po zabiegu mężczyzna był otumaniony przez narkozę, ale od razu zaczął mówić o tym, czego mu zawsze brakowało - o kobietach.

Do kliniki doktora Szczyta, po dwóch miesiącach po operacji przybyła dwunastoletnia Maja. Dziewczynka urodziła się bez małżowiny usznej. Doktor Szczyt spełnił największe marzenie Mai i zrekonstruował dziewczynce ucho z pobranej tkanki z żebra. Dziewczynka wraz z mamą nie kryły szczęścia, ponieważ Maja wreszcie nie wstydziła się swojego wyglądu. Kolejny zabieg czeka Maję po 4 miesiącach, podczas którego doktor Szczyt odczepi ucho Mai od głowy. Wtedy też uzyskają końcowy efekt, a ucho będzie wyglądało tak jak drugie ucho dziewczynki.

Na kontrolę po operacji powiększenia biustu przyjechała Bożena - kobieta, która była mężczyzną. Podczas wizyty w klinice pielęgniarka zdjęła szwy, a kobieta wreszcie mogła zobaczyć swój biust. Jak większość pacjentek, Bożena była bardzo wzruszona widząc swoje nowe piersi. To był kolejny milowy krok w drodze do stania się pełnowartościową kobietą.

Nowymi pacjentkami w klinice doktora Szczyta były Patrycja i Paulina. Patrycja w wieku dwóch lata miała wypadek, który pozostawił blizny na głowie i plecach. W domu u babci Patrycja jako małą dziewczyna zrzuciła na siebie patelnię z gorącym tłuszczem. Dziewczyna przechodziła wiele operacji i zabiegów, włączenie z wszczepieniem ekspandera w celu rozciągnięcia blizny. Do kliniki dziewczyna przyjechała z babcią, która zawsze czuła się winna temu, co wydarzyło się jej wnuczce. Doktor Szczyt zaproponował zabieg przeszczepienia włosów, tak aby pozbyć się szpecącej blizny na głowie. Zabieg wykonał doktor Samir Ibrahim, podczas którego babcia nie kryła łez wzruszenia i smutku. Dziewczyna bardzo dobrze czuła się po zabiegu, co sprawiło, że łzy babci nareszcie były łzami szczęścia. Drugą pacjentką była Paulina Pszech, uczestniczka pierwszej edycji Top Model. Dziewczyna zgłosiła się z problemem płaskich pośladków, które od zawsze były jej utrapieniem. Doktor Samir Ibrahim zaproponował dziewczynie przeszczep tkanki tłuszczowej, jednak dziewczyna miała jej za mało i efekt zabiegu nie byłby zadowalający. Drugą opcją było wszczepienie implantów, na które Paulina zdecydowała się. Jednak doktor przestrzegł dziewczynę, że rekonwalescencja po zabiegu może być ciężka. W następnym zabiegu będziemy świadkami operacji powiększenia pośladków Pauliny.

3 maja podczas emisji dziesiątego odcinka Sekretów chirurgii 2 zobaczymy Erwina, który pojawił się w pierwszej edycji programu Sekrety chirurgii. Co tym razem będzie chciał zoperować chłopak? Oprócz tego przebieg operacji powiększenia pośladków u Pauliny i kolejna kontrola Kasi, która poddała się plastyce brzucha. W programie pojawi się druga osoba bez małżowiny usznej - Marek. Czy mężczyzna osiągnie ten sam efekt co Maja, dziewczyna, która również miała operację rekonstrukcji ucha? Tego dowiemy się w dziesiątym odcinku!

Sekrety chirurgii 2 odcinek 9 - powtórki na kanale TVN Style:

27.04.2013 (sobota) - godz. 19.15

28.04.2013 (niedziela) - godz. 15.10

28.04.2013 (niedziela) - godz. 21.55

30.04.2013 (wtorek) - godz. 16.25

30.04.2013 (wtorek) - godz. 23.25

2.05.2013 (czwartek) - godz. 11.35

Autor: Alexandra Chlebicka

Zdjęcia: facebook.com/DoktorMarekSzczyt?fref=ts

Publikacja: 01.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 11. Doktor Szczyt kolejny raz rekonstruuje małżowinę uszną
SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 11. Doktor ...

Sekrety chirurgii 2 odcinek 11. W jedenastym odcinku programu Sekrety chirurgii 2 w klinice doktora Szczyta ponownie miała być przeprowadzona rekonstrukcja małżowiny usznej. Jednak przed operacją Marka okazało się, że zabieg może ...