szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 10. Jakim zabiegom poddał się Erwin Bielawski?

SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 10. Ponowna wizyta Erwina Bielawskiego

Sekrety chirurgii 2 odcinek 10. W dziesiątym odcinku programu Sekrety chirurgii 2 do kliniki doktora Szczyta ponownie przyjechał Erwin Bielawski. Chłopak pojawił się już w pierwszej serii popularnego serialu, jednak doktor Szczyt odmówił wykonania jakiegokolwiek zabiegu. Co tym razem chciał poprawić sobie chłopak? Oprócz tego zobaczymy przebieg operacji powiększenia pośladków i poznamy nowego pacjenta bez małżowiny usznej. Czy zabieg rekonstrukcji ucha przyniesie takie same efekty jak u poprzedniej pacjentki doktora Szczyta, dwunastoletniej Mai? Tego dowiemy się w dziesiątym odcinku!

Tagi: erwin bielawski, kiedy emisja sekretów chirurgii, kiedy powtórka sekretów chirurgii, kto robi sobie operacje u dr szczyta, marek szczyt, operacje plastyczne, sekrety chirurgii, sekrety chirurgii odcinek 10, tvn style programy

SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 10. Ponowna wizyta Erwina Bielawskiego

Erwin Bielawski pojawił się w klinice po raz drugi. Czy uda mu się przekonać doktora Szczyta do przeprowadzenia metamorfozy twarzy, która pomoże mu w karierze?

fot: facebook.com/pages/Erwin-Bielawski/194519597262616

Dziesiąty odcinek programu Sekrety chirurgii 2: Czy Erwinowi Bielawskiemu udało się przekonać doktora Szczyta do przeprowadzenia zabiegu? Jak wyglądał zabieg powiększenia pośladków u Pauliny? Czy Sylwia, Kasia i Grzegorz byli zadowoleni z przeprowadzonych operacji plastycznych? Czy Marek przejdzie długo wyczekiwaną operację rekonstrukcji małżowiny usznej?

Do kliniki doktora Szczyta po raz ostatni przybyły Sylwia i Kasia. Sylwia przeszła operację powiększenia piersi. Na ostatniej konsultacji kobieta onieśmieliła doktora Marka Szczyta, mając na sobie seksowną sukienkę, która podkreślała jej nowe piersi. Kobieta była bardzo zadowolona ze swojego biustu, który uatrakcyjnił jej życie seksualne i sprawił, że wreszcie czuła się w pełni kobieco. Kasia, która przeszła zabieg plastyki brzucha, również spotkała się z doktorem Krzysztofem Potockim po raz ostatni. Dziewczyna od początku nie mogła powstrzymać łez szczęścia i uczucia ogromnej wdzięczności do lekarza. Operacja nie tylko sprawiła, że Kasia pozbyła się nieprzyjemnej pozostałości po odchudzaniu, ale też miała ogromny wpływ na jej stosunek do samej siebie i rodziny. Dodała jej pewności siebie i poprawiła jej stosunki z rodzicami, które nie były zbyt dobre.

W dziesiątym odcinku Sekretów chirurgii 2 byliśmy świadkami przebiegu operacji powiększenia pośladków Pauliny wykonanej przez doktora Samira Ibrahima. Jest to zabieg mało popularny w Polsce, dlatego niewiele osób poddaje się takiej operacji. Sama operacja przypomina zabieg powiększenia piersi, ponieważ lekarz tak samo musi przygotować specjalną lożę (miejsce między mięśniami), w której umieszcza się implanty, podobne do tych, którymi powiększa się piersi. Po zabiegu dziewczyna musiała leżeć na brzuchu, ale mimo tych niedogodności była zadowolona, ponieważ wreszcie mogła cieszyć się dużymi i jędrnymi pośladkami. Grzegorz, który został poddany zabiegowi odessania tłuszczu z klatki piersiowej nareszcie mógł wyjść z kliniki. Już jedną dobę po zabiegu mężczyzna czuł się bardzo dobrze, na tyle, że zaczął podrywać recepcjonistki w klinice. Jak widać, zabieg w bardzo szybkim czasie sprawił, że Grzegorz poczuł się męsko i zaczął być pewny siebie.

Erwin Bielawski, znany z pierwszej serii programu Sekrety chirurgii, pojawił się po raz kolejny w klinice, tak aby przekonać doktora Szczyta do wykonania operacji. Tym razem chłopak był lepiej przygotowany na konsultację, bo dobrze wiedział, czego oczekuje. Chciał zmienić owal twarzy, tak aby upodobnić się do Brada Pitta, który jest dla niego wzorem. Zmiana wyglądu jest dla Erwina ważna, ponieważ chce osiągnąć sukces w aktorstwie. Po przyjściu do kliniki Erwin spotkał się z PR managerem - Beatą Łapińską. Kobieta chciała się upewnić, że tym razem chłopak nie będzie obrażać doktora Szczyta, co miało miejsce na pierwszej konsultacji. Chłopak nie tylko obiecał, ale też przeprosił za swoje zachowanie, tak aby móc ponownie spotkać się z doktorem i pokazać mu, że jest zdeterminowany do zmiany swojego wyglądu. Klinika przygotowała dla Erwina spotkanie z psychologiem, tak żeby móc dowiedzieć się o tym, czemu tak naprawdę chłopak chce się poddać operacji. Podczas rozmowy z psychologiem okazało się, że owal twarzy to nie jedyna rzecz, którą Erwin chciałby poprawić. Diagnoza psychologa była oczywista - chłopak ma ogromne problemy ze swoją osobowością i nie powinien być w żadnym wypadku zakwalifikowany do jakiegokolwiek zabiegu.

W klinice doktora Szczyta pojawił się nowy pacjent - Marek. Mężczyzna nie ma prawej małżowiny usznej, a jej brak był powodem problemów osobistych Marka. Aby schować się przed ludźmi pracuje jako kucharz, tak aby nie musiał mieć styczności z nowymi osobami, które zawsze zwracają uwagę na jego wadę. Na konsultację do doktora Marka Szczyta przybył ze swoją dziewczyną Aleksandrą, która zawsze go wspierała i była motywacją dla Marka, aby się nie załamać i nie poddać. Podczas konsultacji doktor Szczyt zauważył, że oprócz braku małżowiny usznej, cała prawa strona twarzy jest skrócona przez co po operacji uszy nie będą symetryczna. Jednak nawet to nie odwiodło mężczyzny od poddania się operacji, dzięki której może odzyskać normalny wygląd.

11 maja podczas emisji jedenastego odcinka programu Sekrety chirurgii 2 przekonamy się czy dojdzie do operacji rekonstrukcji ucha u Marka. Czy pomimo trudności, lekarze podejmą się wykonać zabieg? Pojawią się również nowi pacjenci - kobieta z problemem miejsc intymnych i mężczyzna, który podda się zabiegowi przeszczepu włosów. Czy Paulina będzie w pełni zadowolona z nowych pośladków? Tego dowiemy się w jedenastym odcinku!

Sekrety chirurgii 2 odcinek 10 - powtórki na kanale TVN Style:

4.05.2013 (sobota) - godz. 19.15

5.05.2013 (niedziela) - godz. 15.05

5.05.2013 (niedziela) - godz. 21.55

7.05.2013 (wtorek) - godz. 16.25

7.05.2013 (wtorek) - godz. 23.25

9.05.2013 (czwartek) - godz. 11.35

Autor: Alexandra Chlebicka

Zdjęcia: facebook.com/pages/Erwin-Bielawski/194519597262616

Publikacja: 04.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 11. Doktor Szczyt kolejny raz rekonstruuje małżowinę uszną
SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 11. Doktor ...

Sekrety chirurgii 2 odcinek 11. W jedenastym odcinku programu Sekrety chirurgii 2 w klinice doktora Szczyta ponownie miała być przeprowadzona rekonstrukcja małżowiny usznej. Jednak przed operacją Marka okazało się, że zabieg może ...