szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 11. Nowi pacjencji w klinice doktora Szczyta

SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 11. Doktor Szczyt kolejny raz rekonstruuje małżowinę uszną

Sekrety chirurgii 2 odcinek 11. W jedenastym odcinku programu Sekrety chirurgii 2 w klinice doktora Szczyta ponownie miała być przeprowadzona rekonstrukcja małżowiny usznej. Jednak przed operacją Marka okazało się, że zabieg może nie dojść do skutku. Czy operacja Marka doszła do skutku? Do kliniki przyjechała Tatiana, na kontrolę po operacji nosa. Czy kobieta będzie zadowolona z efektów operacji? Oprócz tego nowi pacjenci i nowe problemy, przed którymi zostaną postawieni lekarze z kliniki doktora Szczyta. Co jeszcze wydarzyło się w jedenastym odcinku? Dowiedz się teraz!

Tagi: kiedy emisja sekretów chirurgii, kiedy powtórka sekretów chirurgii, kto robi sobie operacje u dr szczyta, marek szczyt, operacje plastyczne, sekrety chirurgii, sekrety chirurgii odcinek 11, tvn style programy

SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 11. Doktor Szczyt kolejny raz rekonstruuje małżowinę uszną

Doktor Marek Szczyt, specjalista w wielu dziedzinach chirurgii plastycznej, zawsze stara się pomóc swojemu pacjentowi.

fot: facebook.com/pages/Sekrety-chirurgii-II-edycja-dr-Marek-Szczyt/180078245473358

Jedenasty odcinek programu Sekrety chirurgii 2: Czy operacja rekonstrukcji małżowiny usznej u Marka doszła do skutku? Czy Tatiana jest zadowolona ze swojego nowego nosa? Czy Grzegorz, śpiewak operowy, pozbędzie się swojego największego kompleksu? Czy doktor Kuźlik pomoże Aleksandrze z jej problemem miejsc intymnych? Czy Grzegorz, po operacji odessania tłuszczu z klatki piersiowej nareszcie poczuje się stuprocentowym mężczyzną?

Do kliniki doktora Szczyta przybył Marek, który urodził się bez małżowiny usznej. Tego dnia mężczyzna miał przejść, dzięki któremu odzyska normalny wygląd. Przebieg operacji miał wyglądać tak samo jak w przypadku wcześniejszej pacjentki doktora Szczyta, dwunastoletniej Mai. Najpierw należy pobrać chrząstkę z łuku żebrowego, następnie uformować ją na kształt ucha i wszczepić w odpowiednie miejsce. Marek i jego dziewczyna Aleksandra byli zdenerwowani przed operacją, ale też bardzo szczęśliwi. Przed zabiegiem mężczyzna musiał skonsultować się z anestezjologiem, który miał pewne obawy dotyczące operacji. Przez inną budowę twarzy istniało ryzyko, że nie da rady wprowadzić rurki intubacyjnej, która jest niezbędna podczas operacji w pełnej narkozie. Było 50% szans, że operacja dojdzie do skutku. Marek nie krył smutku, ale był dobrej myśli, że jednak operacja się powiedzie. Pomimo problemów udało się zaintubować pacjenta i doktor Marek Szczyt mógł przystąpić do wykonania zabiegu. Operacja trwała około 3 godzin, ale powiodła się.

Na swoją ostatnią kontrolę po operacji nosa przyjechała Tatiana wraz ze swoim mężem i synem. Kobieta nie kryła szczęścia, bo nareszcie wyglądała tak, jak zawsze chciała wyglądać. Jednak okazało się, że była jedna rzecz, która zmartwiła kobietę. Okazało się, że lewa dziurka jest mniejsza, przez co Tatiana nie mogła dobrze oddychać. Doktor Szczyt wytłumaczył pacjentce, że wielkość dziurki spowodowana jest obrzękiem, który może utrzymywać się nawet do roku po operacji. Ta diagnoza uspokoiła Tatianę. Nie tylko Tatianie podobał się jej nowy nos. Również mąż z synem stwierdzili, że jest jeszcze piękniejszą kobietą.

Jeden dzień po zbiegu odessania tłuszczu z klatki piersiowej, Grzegorz mógł nareszcie wrócić do domu. W domu, w jego rodzinnym mieście, czekał na niego tata, co sprawiło, że mężczyzna był nie tylko szczęśliwy, ale też wzruszony. Pomimo opatrunków i specjalnego uciskowego gorsetu, Grzegorz widział już wstępne efekty i nie mógł się doczekać, aż będzie mógł pokazać się ludziom bez koszulki. Jego marzeniem jest znaleźć kobietę swojego życia i założyć z nią rodzinę, a operacja tylko pomoże mu w osiągnięciu jego celu. Ostateczny efekt operacji zobaczymy w następnych odcinkach programu Sekrety chirurgii 2.

Nowymi pacjentami w klinice doktora Szczyta byli Grzegorz i Aleksandra. Grzegorz, z zawodu śpiewak operowy, cierpiał na łysienie androgenowe, co było jego największym kompleksem. Być może nie byłoby to dla niego takim kłopotem, gdyby nie to, że potrafił usłyszeć, że "jest trochę za łysy do tej roli". W klinice doktora Szczyta, Grzegorz spotkał się z doktorem Samirem Ibrahimem, który od dawna zajmuje się zabiegami przeszczepiania włosów. Podczas konsultacji lekarz pokazał mężczyźnie zdjęcia poprzednich pacjentów i efekty zabiegów, co sprawiło, że Grzegorz nie mógł doczekać się zabiegu. Podczas przeszczepiania włosów doktor Ibrahim nalegał, żeby mężczyzna śpiewał, jednak przez większą część zabiegu Grzegorz spał i głośno...chrapał. Pod koniec obudził się i pokazał swój talent, śpiewając ulubione piosenki doktora Ibrahima. Drugą pacjentką była Aleksandra, której problemem były duże wargi sromowe. Problem fizjologiczny sprawił, że kobietę zostawił jej mąż, a syn myślał, że mama ma narządy męskie. Wizyta u doktora Kuźlika była ostatnią nadzieją Aleksandry. Okazało się, że oprócz dużych warg sromowych kobieta ma przerośnięty fałd około łechtaczkowy. Na szczęście doktor Kuźlik zakwalifikował pacjentkę do zabiegu, dzięki czemu kobieta pozbędzie się swojego ogromnego kompleksu.

17 maja podczas emisji dwunastego odcinka programu Sekrety chirurgii 2 będziemy świadkami operacji miejsc intymnych Aleksandry. Oprócz tego zobaczymy czy lekarzom z kliniki doktora Szczyta uda się pomóc chłopcu z wadliwą budową twarzy. Pojawi się również kobieta, której problemem są żylaki na udach i łydkach. Zobaczymy również jak poradzi sobie po operacji powiększenia pośladków Paulina. Czy dziewczyna wytrzyma ból i ogromny dyskomfort? Tego dowiemy się w dwunastym odcinku!

Autor: Alexandra Chlebicka

Zdjęcia: facebook.com/pages/Sekrety-chirurgii-II-edycja-dr-Marek-Szczyt/180078245473358

Publikacja: 16.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 10. Ponowna wizyta Erwina Bielawskiego
SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 10. Ponowna ...

Sekrety chirurgii 2 odcinek 10. W dziesiątym odcinku programu Sekrety chirurgii 2 do kliniki doktora Szczyta ponownie przyjechał Erwin Bielawski. Chłopak pojawił się już w pierwszej serii popularnego serialu, jednak doktor Szczyt ...