szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
SEKRETYCHIRURGII 2 odcinek 12. Ponowna wizyta Krystyny Mazurówny w klinice doktora Szczyta

SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 12. Jakiemu zabiegowi ponownie podda się Krystyna Mazurówna?

Sekrety chirurgii 2 odcinek 12. W dwunastym odcinku programu Sekrety chirurgii 2 do kliniki doktora Marka Szczyta wrócili starzy pacjenci - Paulina i Bożena. Oprócz tego zobaczyliśmy jak czuje się Marek - po rekonstrukcji małżowiny usznej i Paulina - niapo operacji powiększenia biustu. W klinice pojawili się również nowi pacjenci i byliśmy świadkami operacji narządów intymnych. Krystyna Mazurówna po raz kolejny zawitała w klinice doktora Szczyta. Co tym razem zoperowała sobie Mazurówna?

Tagi: jakie operacje u dr szczyta, kiedy emisja sekretów chirurgii, krystyna mazurówna operacja plastyczna, krystyna mazurówna sekrety chirurgii, kto robi sobie operacje u dr szczyta, operacje plastyczne, sekrety chirurgii, sekrety chirurgii odcinek 12

SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 12. Jakiemu zabiegowi ponownie podda się Krystyna Mazurówna?

Krystyna Mazurówna, była jurorka Got to Dance. Tylko Taniec, jest stałą pacjentką kliniki doktora Marka Szczyta.

fot: facebook.com/pages/Krystyna-Mazurówna/239284492832108

Dwunasty odcinek programu Sekrety chirurgii 2: Z jakimi problemami przyszli nowi pacjenci do kliniki doktora Szczyta? Jak się czuje po operacji powiększenia pośladków Paulina Pszech? Czy Anna i Aleksandra pozbędą się swoich największych kompleksów? Czy Bożena i Paulina są zadowolone z efektów operacji biustu? Jakiej operacji ponownie poddała się Krystyna Mazurówna?

Do kliniki doktora Szczyta przybyły dwie pacjentki po operacji biustu - Bożena i Paulina. Bożena, dla której operacja była bardzo istotnym momentem w procesie zmiany płci była niesamowicie szczęśliwa i wdzięczna doktorowi Szczytowi za to, że uczynił z niej pełnowartościową kobietę. Dzięki operacji jej życie i samoocena zmieniły się na lepsze. Paulina, której problemem był duży i obwisły biust, a także trądzik na policzkach, również przyjechała na kontrolę po dwóch miesiącach. Dziewczyna nie kryła zadowolenia, bo nareszcie czuła, że piersi pasują do jej sylwetki i nie wstydziła się rozebrać. Pacjentka w sposób specjalny doceniła pracę doktora Marka Szczyta przynosząc mu figurkę dwóch słoni na szczęście.

Podczas dwunastego odcinka byliśmy świadkami operacji narządów intymnych Aleksandry. Wargi sromowe kobiety były bardzo duże, co było jej ogromnym kompleksem. Defekt miał ogromny wpływ na jej życie prywatne, przez co rozstała się z mężem i nie potrafiła siebie zaakceptować. Podczas operacji doktor Kuźlik musiał usunąć bardzo dużą ilość tkanek. Sam stwierdził po operacji, że jest to największy defekt tych okolik z jakim się kiedykolwiek spotkał. Kiedy kobieta wybudziła się z narkozy nie kryła szczęścia i rzuciła się doktorowi na szyję. Kolejnym zabiegiem, który został przeprowadzony było usuwanie żylaków. Anna od zawsze wstydziła się swoich nóg, które pokryte były żylakami. Największym problemem był wstyd przed mężem. Podczas konsutlacji u doktora Zielińskiego kobieta przeszła badanie USG, które miało na celu pomóc wybranie odpowiedniej metody usuwania żylaków. Doktor Zielińskie stwierdził, że najlepszą metodą będzie skleroterapia - oparzenia błony wewnętrznej żylaka, co powoduje jego zanikanie. Lekarz podał substancję poprzez zastrzyki, która od razu niwelowała żylaki. Zabieg był trochę bolesny, ale Anna była w stanie wytrzymać wszystko, żeby usunąć swój największy kompleks. Marek, który był kilka godzin po operacji rekonstrukcji małżowiny usznej, również nie krył zadowolenia, że nareszcie ma ucho. Mężczyzna nie tylko pod tym względem jest szczęściarzem. Jego dziewczyna Aleksandra daje mu ogromne wsparcie i miłość, nawet w tak ciężkich chwilach. Chociaż zawsze go akceptowała, to cieszyła się szczęściem swojego partnera.

Nowym pacjentem doktora Szczyta był ośmioletni Łukasz. Łukasz urodził się z rozszczepem wargi, nie miał również podniebienia. Chłopiec przeszedł operację podniebienia, wargi i nosa. Jednak wygląd chłopca nie był taki, na jakim jego mamie i jemu zależało. Mama Łukasza, Karolina, nie była w stanie wytrzymać wzroku obcych ludzi na swojego syna i tego, że koledzy się z niego śmieją. Doktor Szczyt stwierdził, że nos chłopca można zoperować dopiero wtedy, kiedy chłopczyk skończy siedemnaście lat. Pomimo tej diagnozy, Karolina i jej syn Łukasz byli szczęśliwi, że chłopczyk będzie mógł odzyskać normalny wygląd.

W trakcie dwunastego odcinka w klinice doktora Szczyta pojawiły się Paulina Pszech, uczestniczka pierwszej edycji Top Model i Krystyna Mazurówna, znana tancerka i była jurorka Got To Dance. Paulina Pszech przeszła operację powiększenia pośladków. Dziewczyna mogła wrócić do domu, ale przekonała się, że rekonwalescencja po tego typu operacji jest ciężka. Całą drogę w samochodzie musiała leżeć na brzuchu. Zresztą przez dwa tygodnie po operacji dziewczyna nie może kłaść się na plecach, gdyż może to spowodować przemieszczenie się implantów. Kolejną pacjentką była Krystyna Mazurówna. Tancerka chciała poprawić stan skóry na dłoniach, dlatego też wykonała mezoterapię kwasem hialuronowym. Jak zapowiedziała, nie jest to jej ostatnia wizyta w klinice.

25 maja podczas emisji trzysnastego odcinka Sekretów chirurgii 2 do kliniki doktora Szczyta powróci Krystyna Mazurówna. Czym kobieta zaszokuje doktora Marka Szczyta? Oprócz tego pojawi się kobieta, której doktor Szczyt odmienił i dowiemy się czy da się poprawić owal twarzy bez skalpela. W trzynastym odcinku uczestniczka Top Model, Anna Koryto, pozbędzie się szpecącej blizny na twarzy. Czy dziewczyna będzie zadowolona z efektu? Tego dowiemy się w trzynastym odcinku!

Sekrety chirurgii 2 odcinek 12 - powtórki na kanale TVN Style:

18.05.2013 (sobota) - godz. 19.25

19.05.2013 (niedziela) - godz. 15.15

19.05.2013 (niedziela) - godz. 21.50

21.05.2013 (wtorek) - godz. 16.35

21.05.2013 (wtorek) - godz. 23.25

23.05.2013 (czwartek) - godz. 11.25

Autor: Alexandra Chlebicka

Zdjęcia: facebook.com/pages/Krystyna-Mazurówna/239284492832108

Publikacja: 17.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 11. Doktor Szczyt kolejny raz rekonstruuje małżowinę uszną
SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 11. Doktor ...

Sekrety chirurgii 2 odcinek 11. W jedenastym odcinku programu Sekrety chirurgii 2 w klinice doktora Szczyta ponownie miała być przeprowadzona rekonstrukcja małżowiny usznej. Jednak przed operacją Marka okazało się, że zabieg może ...

SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 10. Ponowna wizyta Erwina Bielawskiego
SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 10. Ponowna ...

Sekrety chirurgii 2 odcinek 10. W dziesiątym odcinku programu Sekrety chirurgii 2 do kliniki doktora Szczyta ponownie przyjechał Erwin Bielawski. Chłopak pojawił się już w pierwszej serii popularnego serialu, jednak doktor Szczyt ...