szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Anna Koryto i Paulina Pszech w klinice doktora Szczyta

SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 13. Uczestniczki programu Top Model w klinice doktora Szczyta!

Sekrety chirurgii 2 odcinek 13. W trzynastym odcinku programu Sekrety chirurgii 2 w klinice doktora Marka Szczyta pojawiły się uczestniczki programu Top Model. Paulina Pszech, uczestniczka pierwszej edycji, poddała się zabiegowi powiększenia pośladków. Czy jest zadowolona z efektów? Dla Anny Koryto, uczestniczki trzeciej edycji, największym kompleksem była blizna na twarzy. Czy dziewczyna pozbędzie się defektu? Oprócz tego dowiemy się, czy da się poprawić owal twarzy bez skalpela, poznamy pacjentkę, której doktor Szczyt odmienił życie i dowiemy się czy Krystyna Mazurówna i Marek są zadowoleni z efektów operacji.

Tagi: anna koryto, jakie operacje u dr szczyta, kiedy emisja sekretów chirurgii, kto robi sobie operacje u dr szczyta, operacje plastyczne, paulina pszech, sekrety chirurgii, sekrety chirurgii odcinek 13, top model, uczestniczki top model

SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 13. Uczestniczki programu Top Model w klinice doktora Szczyta!

Anna Koryto, uczestniczka programu Top Model, w klinice doktora Szczyta pozbyła się swojego największego kompleksu - blizny na twarzy.

fot: facebook.com/aniakoryto.fan

Trzynasty odcinek programu Sekrety chirurgii 2: Czy Paulina Pszech jest zadowolona z efektów operacji powiększenia pośladków? Czy da się poprawić owal twarzy bez użycia skalpela? W jaki sposób doktor Marek Szczyt odmienił życie pacjentki, która powraca po latach do kliniki? Czy Anna Koryto pozbędzie się swojego kompleksu - blizny na twarzy?

Pierwszą pacjentką była Anna Koryto, uczestniczka trzeciej edycji Top Model. Podczas jednej z imprez, Anna została uderzona w twarz szklanką z piwem przez zazdrosną dziewczynę. Wypadek sprawił, że na twarzy pozostała jej szpecąca blizna. Anna tym bardziej cierpiała, ponieważ nie mogła liczyć na wsparcie rodziców, którzy wyjechali za granicę, zostawiając dziewczynę z siostrą i babcią, kiedy Ania miała trzynaście lat. Mimo to, wszystkie te wydarzenia nie wpłynęły negatywnie na dziewczynę i odważyła się wziąć udział w programie Top Model. Chociaż nie doszła do finału, to po odejściu z programu dowiedziała się, że producenci pomogą jej finansowo, aby mogła poddać się leczeniu. Ania bardzo bała się lekarzy i szpitali, ale ciepła atmosfera w klinice i opiekuńczość doktora Szczyta sprawiły, że dziewczyna dzielnie zniosła zabieg. Doktor Szczyt usunął chirurgicznie bliznę za pomocą specjalnego cięcia, dzięki czemu ślad po niej będzie praktycznie niewidoczny. Całkowity efekt zabiegu będziemy mogli obejrzeć 5 czerwca 2013 roku, podczas finału programu Top Model 3.

Kolejną uczestniczką programu Top Model, która pojawiła się w klinice doktora Szczyta była Paulina Pszech. Dziewczyna poddała się operacji powiększenia pośladków, które ze względu na wielkość i brak jędrności były jej kompleksem. Chociaż pierwsze tygodnie były ciężkie, bo dziewczyna musiała ciągle leżeć na brzuchu, to z dnia na dzień czuła się coraz lepiej. Podczas kontroli doktor Ibrahim poinstruował Paulinę, co może robić, a co nie. Dziewczyna była bardzo zadowolona z efektu, który jak sama stwierdziła jest bardzo naturalny.

Na swoją ostatnią kontrolę po zabiegu liftingu twarzy i przeszczepie tłuszczu do policzków przyszła Krystyna Mazurówna, znana tancerka. Kobieta była bardzo zadowolona z efektów operacji, ponieważ wreszcie czuła się ze sobą dobrze. Z kolei na kontrolę po dwóch miesiącach po operacji rekonstrukcji małżowiny usznej przybył Marek. Mężczyzna nie krył szczęścia, bo posiadanie ucha było jego największym marzeniem. Teraz czeka go operacja odłączenia ucha od głowy po sześciu miesiącach od operacji, na którą mężczyzna nie może się już doczekać.

Agnieszka, pacjentka doktora Szczyta, w wieku dwudziestu czterech lat dowiedziała się, że choruje na raka piersi. Kobieta miała wykonaną mastektomię jednej piersi, przez co nie miała biustu i pozostała jej duża blizna. Doktor Szczyt pomógł kobiecie wykonując serię operacji polegających na rekonstrukcji piersi poprzez umieszczenie implantu i rekonstrukcji sutka. Chociaż blizna została to szczęście kobiety było nie do opisania. Celem wizyty było podziękowanie doktorowi Szczytowi za to, że pomógł jej wrócić do wyglądu przed mastektomią i za sprawienie, że czuła się szczęśliwym człowiekiem. Ta niezwykle wzruszająca chwila udowodniła, że doktor Szczyt to lekarz, który nie tylko leczy z kompleksów, ale też uzdrawia duszę.

Czy można poprawić owal twarzy bez użycia skalpela? Okazuje się, że tak. Pacjentką, która się o tym przekonała była Beata. Twarz kobiety z biegiem czasu zaczęła być mniej jędrna i zaczęły pojawiać się na niej zmarszczki. Beata swoje życie poświęciła niepełnosprawnej córce, dlatego też chciała zrobić coś dla siebie, żeby się dobrze czuć. Kobieta chciała zniwelować zmarszczki na czole, opadające policzki i bruzdy nosowo-wargowe, czyli poprawić owal swojej twarzy. W klinice zaproponowano jej zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego. Osocze bogatopłytkowe uzyskuje się poprzez pobranie i odwirowanie krwi, którą następnie podaje się do skóry metodą mezoterapii. Substancja stymuluje skórę do odnowy i regeneracji, Chociaż po zabiegu kobieta w miejscu ukłuć miała małe bąbelki, to lekarka zapewniła ją, że po godzinie wszystko zniknie. Zabieg ten, choć nie jest tak inwazyjny jak klasyczny lifting, wykonany w serii daje bardzo dobre i satysfakcjonujące efekty.

Sekrety chirurgii 2 odcinek 13 - powtórki na kanale TVN Style:

25.05.2013 (sobota) - godz. 19.25

26.05.2013 (niedziela) - godz. 15.20

26.05.2013 (niedziela) - godz. 21.55

28.05.2013 (wtorek) - godz. 16.35

28.05.2013 (wtorek) - godz. 23.25

30.05.2013 (czwartek) - godz. 12.20

Autor: Alexandra Chlebicka

Zdjęcia: facebook.com/aniakoryto.fan

Publikacja: 22.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 11. Doktor Szczyt kolejny raz rekonstruuje małżowinę uszną
SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 11. Doktor ...

Sekrety chirurgii 2 odcinek 11. W jedenastym odcinku programu Sekrety chirurgii 2 w klinice doktora Szczyta ponownie miała być przeprowadzona rekonstrukcja małżowiny usznej. Jednak przed operacją Marka okazało się, że zabieg może ...

SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 10. Ponowna wizyta Erwina Bielawskiego
SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 10. Ponowna ...

Sekrety chirurgii 2 odcinek 10. W dziesiątym odcinku programu Sekrety chirurgii 2 do kliniki doktora Szczyta ponownie przyjechał Erwin Bielawski. Chłopak pojawił się już w pierwszej serii popularnego serialu, jednak doktor Szczyt ...