szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Sekrety chirurgii 2 odcinek 2. Efekty operacji Krystyny Mazurówny.

SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 2. Dalsze losy Krystyny Mazurówny i nowi pacjenci doktora Szczyta

SEKRETY CHIRURGII 2 ODCINEK 2. W drugim odcinku mogliśmy śledzić dalsze losy Krystyny Mazurówny, 12-letniej Mai zakwalifikowanej do zabiegu rekonstrukcji ucha i Anny, której marzeniem było powiększenie piersi. Oprócz tego nowi pacjenci i życie w klinice doktora Szczyta od kuchni!

Tagi: krystyna mazurówna operacja plastyczna, krystyna mazurówna sekrety chirurgii, maja u dr szczyta, operacje plastyczne, sekrety chirurgii, sekrety chirurgii 2 odcinek streszczenie, sekrety chirurgii drugi odcinek

SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 2. Dalsze losy Krystyny Mazurówny i nowi pacjenci doktora Szczyta

Dr Marek Szczyt, "cudotwórca" jak mówią pacjenci, z programu Sekrety chirurgii

Sekrety chirurgii 2 to już druga seria popularnego programu, w którym możemy być świadkami operacji plastycznych, którym poddają się pacjenci w klinice doktora Marka Szczyta. Mnóstwo pacjentów z różnymi przypadłościami, a wśród nich gwiazdy – Maria Czubaszek czy Krystyna Mazurówna.

Drugi odcinek programu Sekrety chirurgii 2 zaczął się od dalszych losów Mai. W pierwszym odcinku wzruszającą historią podzieliła się z nami 12-letnia Maja, która urodziła się bez małżowiny usznej. Marzeniem dziewczynki było posiadanie ucha, gdyż jego brak przyczynił się do gorszego samopoczucia psychicznego. Dr Szczyt dokonał cudu i z wyciętego kawałka żebra stworzył nową chrząstkę, tworząc nowe ucho dla dziewczynki.

Barwną postacią drugiej serii Sekretów chirurgii będzie zdecydowanie jurorka show Got to Dance Krystyna Mazurówna. Gwiazda poddała się ponownemu liftingowi twarzy i wypełnieniu policzków tłuszczem pobranym z brzucha. W międzyczasie Mazurówna pokazała, że ma niewybredne poczucie humoru, jak również dobrą formę fizyczną, bo dobę po operacji czuła się doskonale.

Został również kontynuowany wątek Anny, która w pierwszym odcinku zgłosiła się z problemem małego biustu. Podczas operacji powiększania biustu wykonanej przez dr Krzysztofa Potockiego, narzeczony Anny odchodził od zmysłów, ponieważ bał się, że jego ukochana nie wybudzi się z narkozy. Na szczęście operacja powiodła się.

W drugim odcinku Sekretów chirurgii 2 poznaliśmy nowych pacjentów doktora Szczyta. Katarzynę, której marzeniem było usunięcie fałdy na brzuchu, przez którą nie potrafi siebie zaakceptować. Niestety nie została zakwalifikowana do zabiegu, ze względu na otyłość. Drugim pacjentem był Maciej. Jako dziecko był otyły, ale jako nastolatek drastycznie schudł, co pozostawiło ślady na jego ciele w postaci fałdy na brzuchu. Pacjent został zakwalifikowany do plastyki brzucha i liposukcji, a przebieg zabiegu i efekty będziemy mogli zobaczyć już w następnym odcinku.

Już 15 marca 2013 roku o godzinie 22.30 na TVN Style w trzecim odcinku Sekretów chirurgii 2 poznamy dalsze losy wszystkich bohaterów.

Autor: Alexandra Chlebicka

Publikacja: 08.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 11. Doktor Szczyt kolejny raz rekonstruuje małżowinę uszną
SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 11. Doktor ...

Sekrety chirurgii 2 odcinek 11. W jedenastym odcinku programu Sekrety chirurgii 2 w klinice doktora Szczyta ponownie miała być przeprowadzona rekonstrukcja małżowiny usznej. Jednak przed operacją Marka okazało się, że zabieg może ...