szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 6. Co się wydarzyło w klinice doktora Szczyta?

SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 6. Jakie operacje plastyczne przeprowadził doktor Szczyt?

Sekrety chirurgii 2 odcinek 6. W szóstym odcinku programu Sekrety chirurgii 2 poznaliśmy historię Bożeny, czyli mężczyzny, który chciał być kobietą. Pokazana została również Tatiana z zoperowanym nosem i 6-letni Dawid z zanikiem małżowiny usznej. Były też łzy. Wzruszenia, bólu ale także i radości.

Tagi: kiedy emisja sekretów chirurgii, kiedy powtórka sekretów chirurgii, kto był operowany w sekretach chirurgii, marek szczyt, operacje plastyczne, operacje plastyczne gwiazd, sekrety chirurgii, sekrety chirurgii odcinek 6, tvn style programy

SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 6. Jakie operacje plastyczne przeprowadził doktor Szczyt?

Doktor Marek Szczyt - swoim uśmiechem potrafi pocieszyć każdego pacjenta.

fot: facebook.com/DoktorMarekSzczyt

Szósty odcinek programu Sekrety chirurgii 2: pierwszą pacjentką w szóstym odcinku była Bożena, mężczyzna, który od zawsze czuła się kobietą. Bożena poddała się operacji powiększenia piersi, którą wykonał doktor Szczyt. Ze względu na męską fizjonomię, doktor wybrał największe dostępne implanty, tak aby kobieta była zadowolona z efektów.

Tatiana, która poddała się korekcie nosa mogła wreszcie zobaczyć efekt operacji. Kolejną pacjentką była Emilia, która poddała się operacji narządów płciowych. Sylwia, która powiększyła piersi, nareszcie mogła wrócić do domu i rozpocząć rekonwalescencję.

Nowymi pacjentami w klinice doktora Szczyta byli Katarzyna i Ewelina z synem Dawidem. Dwudziestoletnia Katarzyna schudła 80 kg w ciągu roku, co sprawiło, że pozostała jej wielka fałda brzuszna. Doktor Krzysztof Potocki zakwalifikował ją do przeprowadzenia plastyki brzucha, co z pewnością odmieni życie Kasi. Drugim pacjentem był sześcioletni Dawid, który przyjechał ze swoją mamą Eweliną. Chłopczyk ma zanik małżowiny usznej i wadę żuchwy, które spowodowane są wadą układu moczowego. Chociaż Dawid powinien już mówić, przez zanik policzka i krótszą żuchwę nie potrafi wypowiadać pełnych zdań. Niestety ze względu na wiek chłopczyk musi jeszcze poczekać na operację, ale wizyta u doktora Szczyta dodała Ewelinie otuchy i nadziei.

Jak w każdym odcinku, również w szóstym odcinku mogliśmy zobaczyć życie w klinice od kuchni, czyli relacje doktora Szczyta z zespołem, żarty podczas zabiegów, a także relacje z anestezjologiem.

12 kwietnia podczas emisji siódmego odcinka Sekretów chirurgii 2 ponownie spotkamy się z Krystyną Mazurówną, zobaczymy efekty plastyki brzucha u Maćka, będziemy świadkami operacji brzucha Kasi, a także wizyty posłanki Anny Grodzkiej, która odwiedziła Bożenę.

Sekrety chirurgi 2 odcinek 6 - powtórki na kanale TVN Style:

6.04.2013 (sobota) - godz. 20.15

7.04.2013 (niedziela) - godz. 16.10

7.04.2013 (niedziela) - godz. 22.55

9.04.2013 (wtorek) - godz. 17.25

10.04.2013 (środa) - godz. 00.25

11.04.2013 (czwartek) - godz. 13.10

Autor: Alexandra Chlebicka

Zdjęcia: facebook.com/DoktorMarekSzczyt

Publikacja: 05.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 11. Doktor Szczyt kolejny raz rekonstruuje małżowinę uszną
SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 11. Doktor ...

Sekrety chirurgii 2 odcinek 11. W jedenastym odcinku programu Sekrety chirurgii 2 w klinice doktora Szczyta ponownie miała być przeprowadzona rekonstrukcja małżowiny usznej. Jednak przed operacją Marka okazało się, że zabieg może ...