szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 7. Anna Grodzka i Krystyna Mazurówna w klinice doktora Marka Szczyta.

SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 7. Wizyta Anny Grodzkiej i Krystyny Mazurówny w klinice doktora Szczyta.

Sekrety chirurgii 2 odcinek 7. Wizyta posłanki Anny Grodzkiej w klinice doktora Szczyta! W siódmym odcinku programu Sekrety chirurgii 2 pojawiła się również Krystyna Mazurówna. Oprócz tego efekty operacji powiększenia biustu u Bożeny, plastyki brzucha u Maćka i przebieg operacji brzucha Kasi. Co jeszcze wydarzyło się w siódmym odcinku?

Tagi: anna grodzka u szczyta, kiedy emisja sekretów chirurgii, kiedy powtórka sekretów chirurgii, krystyna mazurówna sekrety chirurgii, operacje plastyczne, sekrety chirurgii, sekrety chirurgii odcinek 7, tvn style programy

SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 7. Wizyta Anny Grodzkiej i Krystyny Mazurówny w klinice doktora Szczyta.

Posłanka Anna Grodzka była gościem w klinice doktora Szczyta. Odwiedziła pacjentkę Bożenę, niegdyś mężczyznę, po operacji powiększenia biustu.

 

fot: facebook.com/annagrodzka.polityk

Siódmy odcinek programu Sekrety chirurgii 2: W klinice doktora Szczyta ponownie pojawiła się Krystyna Mazurówna, znana tancerka i była jurorka show Got to Dance. We wcześniejszych odcinkach byliśmy świadkami operacji liftingu twarzy, a w siódmym odcinku mogliśmy podziwiać efekty operacji wykonanej przez doktora Szczyta. Mazurówna z charakterystycznym sobie wdziękiem efekt zaakceptowała :)

Kolejną pacjentką była Bożena, która urodziła się jako mężczyzna. Po zabiegu powiększenia piersi, Bożenę odwiedziła posłanka Anna Grodzka i prezes fundacji działającej na rzecz osób transpłciowych.

Poruszony został także temat dwudziestoletniej Kasi, której największym problemem była obwisła skóra na brzuchu. Po operacji plastyki brzucha, dziewczyna nie kryła łez szczęścia.  W klinice pojawiła się także ponownie Maja. Dziewczynka urodziła się bez małżowiny usznej, która została zrekonstruowana przez doktora Szczyta. Maja po raz pierwszy mogła zobaczyć nowe ucho. Zarówno pacjent jak i lekarz byli usatysfakcjonowani efektem operacji.

Nową pacjetnką doktora Szczyta była Paulina. Ogromnym kompleksem Pauliny były obwisłe piersi. Doktor Szczyt opowiedział dziewczynie o możliwych komplikacjach, a także o nieestetycznych bliznach, które zostają po zabiegu. W ósmym odcinku będziemy mogli zobaczyć przebieg operacji zmniejszenia biustu i Pauliny.

19 kwietnia podczas emisji ósmego odcinka Sekretów chirurgii 2 będziemy świadkami operacji pomniejszenia piersi u Pauliny i zobaczymy nowe, powiększone piersi Sylwii. Na swoją ostatnią konsultację przyjedzie Milena, która przeszła operację narządów intymnych, a także poznamy dwóch nowych pacjentów. Dwóch mężczyzn z poważnymi problemami - otyłością i przerostem gruczołów piersiowych.

 

Sekrety chirurgii 2 odcinek 7 - powtórki na kanale TVN Style:

13.04.2013 (sobota) - godz. 20.15

14.04.2013 (niedziela) - godz. 16.10

14.04.2013 (niedziela) - godz. 22.55

16.04.2013 (wtorek) - godz. 17.25

17.04.2013 (środa) - godz. 00.25

18.04.2013 (czwartek) - godz. 13.10

Autor: Alexandra Chlebicka

Zdjęcia: facebook.com/annagrodzka.polityk

Publikacja: 12.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 11. Doktor Szczyt kolejny raz rekonstruuje małżowinę uszną
SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 11. Doktor ...

Sekrety chirurgii 2 odcinek 11. W jedenastym odcinku programu Sekrety chirurgii 2 w klinice doktora Szczyta ponownie miała być przeprowadzona rekonstrukcja małżowiny usznej. Jednak przed operacją Marka okazało się, że zabieg może ...