szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 8. Jacy pacjenci pojawili się w klinice doktora Szczyta?

SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 8. Kto pojawił się w klinice doktora Szczyta?

Sekrety chirurgii 2 odcinek 8. W ósmym odcinku programu Sekrety chirurgii 2 w klinice doktora Szczyta pojawili się nowi pacjenci, ale powrócili także ci, dla których była to ostatnia wizyta w klinice. Jakim operacjom poddali się nowi pacjenci? Jak na efekty operacji zareagowały Emilia i Sylwia?

Tagi: jakie operacje u dr szczyta, kiedy emisja sekretów chirurgii, kiedy powtórka sekretów chirurgii, kto robi sobie operacje u dr szczyta, marek szczyt, operacje plastyczne, sekrety chirurgii, sekrety chirurgii odcinek 8, tvn style programy

SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 8. Kto pojawił się w klinice doktora Szczyta?

Doktor Marek Szczyt - człowiek niezwykle empatyczny i ciepły dla swoich pacjentów. W pracy - profesjonalista.

fot: facebook.com/DoktorMarekSzczyt?fref=ts

Ósmy odcinek programu Sekrety chirurgii 2: kto pojawił się w W klinice doktora Szczyta? Oprócz Mileny i Sylwii, poznaliśmy nowych pacjentów.

Sylwia przeszła operację powiększenia biustu wykonaną przez doktora Szczyta. Podczas kontroli szwy zostały wyjęte, a kobieta mogła zobaczyć efekty operacji. Pomimo niewielkich siniaków i lekkiego dyskomfortu Sylwia była ogromnie szczęśliwa. Milena, która poddała się operacji narządów intymnych przyjechała na ostatnią kontrolę u doktora Kuźlika. Na pierwszy rzut oka było widać, że operacja bardzo pozytywnie na nią wpłynęła.

W ósmym odcinku do kliniki przyjechała również Paulina. Problemem młodej kobiety był duży, opadnięty biust.  I chociaż dziewczyna bała się, poddała się zabiegowi. Mogliśmy obserwować przebieg redukcji biustu. Po dziesięciu dniach od plastyki brzucha, na kontrolę przyjechała Kasia. Dwudziestolatka bardzo cierpiała przez wielką fałdę na brzuchu - pozostałość po odchudzaniu. Chociaż po zabiegu została blizna, to brzuch Kasi był płaski, a dziewczyna nie kryła szczęścia.

Nowymi pacjentami w klinice doktora Szczyta byli Grzegorz i Roman. Problemem Grzegorza był przerost gruczołów piersiowych, który spowodował, że mężczyzna miał biust niczym kobieta. W dziewiątym odcinku będziemy świadkami operacji wycięcia gruczołów i odessania tłuszczu z klatki piersiowej Grzegorza.

Kolejnym pacjentem był Roman, który pomimo tego, że udało mu się schudnąć, nadal cierpi na otyłość. Podczas konsultacji doktor Szczyt stwierdził, że mężczyzna ma 50 kg nadwagi, co jest przeciwwskazaniem do zabiegu. Obiecał jednak Romanowi, że jeśli schudnie to zrobi wszystko, aby pomóc mu w powrocie do normalnego wyglądu.

26 kwietnia podczas emisji dziewiątego odcinka Sekretów chirurgii 2 zobaczymy operację Grzegorza, pierwsze efekty zabiegów u Pauliny, efekty powiększenia biustu u Bożeny. Nową pacjentką będzie dziewczyna, której problemem są pośladki. Czy kobieta podda się operacji powiększenia i podniesienia pośladków? Tego dowiemy się w dziewiątym odcinku.

Sekrety chirurgii 2 odcinek 8 - powtórki na kanale TVN Style:

20.04.2013 (sobota) - godz. 19.15

21.04.2013 (niedziela) - godz. 15.10

21.04.2013 (niedziela) - godz. 21.55

23.04.2013 (wtorek) - godz. 16.25

23.04.2013 (wtorek) - godz. 23.25

25.04.2013 (czwartek) - godz. 12.05

Autor: Alexandra Chlebicka

Zdjęcia: facebook.com/DoktorMarekSzczyt?fref=ts

Publikacja: 19.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 11. Doktor Szczyt kolejny raz rekonstruuje małżowinę uszną
SEKRETY CHIRURGII 2 odcinek 11. Doktor ...

Sekrety chirurgii 2 odcinek 11. W jedenastym odcinku programu Sekrety chirurgii 2 w klinice doktora Szczyta ponownie miała być przeprowadzona rekonstrukcja małżowiny usznej. Jednak przed operacją Marka okazało się, że zabieg może ...