szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Prince Jakson zagra w 90210

Serial 90210 ma nowego aktora! Zagra w nim najstarszy syn Michaela Jacksona

Michael Jackson przekazał sceniczny talent! Dzieci, które starał się chronić za wszelką cenę zaczynają karierę na własny rachunek. Po filmowym debiucie siostry Paris, najstarszy syn Jacksona, Prince zadebiutuje w ostatnim sezonie popularnego serialu 90210. Prince Jackson ambitnie pnie się po szczeblach medialnej kariery. Myślicie, że uda mu się przebić w Hollywood?

Tagi: 90210, Beverly Hills 90210, dzieci sławnych gwiazd, Entertainment Tonight, filmy, Michael Jackson, paris jackson, popularne seriale, prince jackson, przyjaciele, seriale, seriale dla nastolatek, seriale z lat 90, Życie na fali

90210 ma nowego aktora! Najstarszy syn Michaela Jacksona zagra w ostatnim sezonie popularnego serialu o bogatych nastolatkach!

W szeregach serialu 90210 pojawi się nowa gorąca gwiazdka! Prince Jackson już zapowiada podbój Hollywood.

Prince Jackson zadebiutuje w roli aktora w serialowym hicie 90210! Najstarszy syn Jacksona od dawna marzył o karierze aktorskiej i zachęcony filmowym debiutem siostry Paris postanowił zadbać o własną karierę. Prince zagra Coopera, nastolatka, który przeżył traumę i zmaga się z różnymi medycznymi problemami. Jego zdolności aktorskie stają pod dużym znakiem zapytania, jednak młody aktor nie przejmuje się krytycznymi uwagami i z dużym luzem stwierdza, że razem z rodzeństwem odziedziczył zdolności medialne po sławnym ojcu.

90210 to sequel popularnego w latach 90tych serialu Beverly Hills 90210 opowiedającego o bogatych nastolatkach z Beverly Hills. Serial szybko zyskał rzeszę fanów na całym świecie, a w epizodach chętnie pojawiają się znane gwiazdy. W ostatnim sezonie 90210 scenarzyści postawili na debiut Prince'a Jacksona, który już wzbudza duże zainteresowanie.

Przed ambitnym 16-latkiem otwiera się furtka do kariery! Oprócz roli w popularnym serialu otrzymał również posadę reportera programu Entertainment Tonight! Sądzicie, że Michael Jackson, który obsesyjnie bronił prywatności swoich dzieci byłby zadowolony z kariery syna?

Zobacz także: Seriale, które były kultowe w latach 90., a dziś są mocno oldschooloweAutor: natalia kovacs

Publikacja: 28.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Co za tydzień: Lekarze, nowa restauracja Borysa Szyca i sesja zdjęciowa Małgorzaty Kożuchowskiej w TVN 3 marca 2013!
Co za tydzień: Lekarze, nowa restauracja ...

W Co za tydzień prowadzący Olivier Janiak zabierze nas na otwarcie nowej restauracji Borysa Szyca, zda relację z planu Lekarzy i pokaże sesję zdjęciową Małgorzaty Kożuchowskiej w obiektywie znanego fotografa, Marcina Tyszki ...