szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Serial Przyjaciółki wraca na

Serial PRZYJACIÓŁKI. 28 lutego 2013 startuje nowy sezon. Co w pierwszym odcinku? Gdzie mozna obejrzeć powtórki?

Po zimowej przerwie serial Przyjaciółki wraca na antenę Polsatu. W czwartek 28 lutego 2013 zobaczymy pierwszy odcinek nowej serii. Nie zapomnijcie, że jest zmieniona pora emisji - godzina 21:00. Nie możecie się doczekać? Idziemy z pomocą. U nas zapowiedź tego, co wydarzy się w pierwszym odcinku. Przypominamy także, gdzie można obejrzeć powtórki?  

Tagi: ipla.tv, Joanna Liszowska, kiedy nowe odcinki Przyjaciółek, kiedy pierwszy odcinek Przyjaciolek, kiedy powtorki serialu przyjaciółki, Małgorzata Socha, polsat, polsat tv, przyjaciolki online, serial przyjaciółki, seriale, telewizja polsat

Serial PRZYJACIÓŁKI. 28 lutego 2013 startuje nowy sezon. Podpowiadamy, kiedy premiera? A gdzie mozna obejrzeć powtórki?

Serial Przyjaciółki 28 lutego 2013 rusza na antenie Telewizji Polsat.

fot: Polsat materiały prasowe

Po sukcesie pierwszej serii z niecierpliwością czekamy na kolejne zawirowania w życiu: Anki (Magda Stużyńska-Bauer) Igi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska) i Zuzy (Anita Sokołowska). Drugi sezon najpopularniejszego serialu POLSATU startuje w czwartek 28 lutego. Niecierpliwym podpowiadamy, co wydarzy się w pierwszym odcinku nowej serii.

Serialowa Anka po wypadku samochodowym trafia do szpitala. Jej stan jest ciężki. Zuza i Patrycja są zdruzgotane. Mają żal do Ingi. Oskarżają ją o romans z Pawłem i brak lojalności wobec Anki. Gruszewska zapewnia przyjaciółki o swojej niewinności, ale te jej nie wierzą. Czy uda jej się je przekonać? Ich przyjaźń przeżywa trudne chwile. Lekarz informuje Patrycję i Michała o wszelkich komplikacjach i przeszkodach związanych z zastosowaniem metody in vitro. Para jest jednak zdeterminowana...

Kiedy i gdzie można obejrzeć pierwszy odcinek serialu Przyjaciółki?

Nowe perypetie Przyjaciółek zobaczymy już w czwartek 28 lutego 2013 roku o zmienionej porze - start godzina 21.00 na antenie Telewizji POLSAT! Każdy odcinek można również obejrzeć online na stronie ipla.tv.

Kiedy i gdzie można obejrzeć powtórki serialu Przyjaciółki?

Mamy dobrą wiadomość dla osób, które nie mogą śledzić losów serialowych bohaterów w trakcie premierowej emisji odcinka. Powtórki serialu można zobaczyć w Polsacie w każdy piątek o 13:00.

Na drugi sezon ekipa przygotowuje 13 nowych odcinków przygód czterech przyjaciółek.

Autor: AM

Zdjęcia: Polsat materiały prasowe

Publikacja: 28.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również