szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Serial Przyjaciółek sezon 2 rozkręca się!

Serial PRZYJACIÓŁKI odcinek 16. Co nowego u serialowych bohaterek?

Czekacie z niecierpliwością na kolejny odcinek serialu Przyjaciółki? W czwartek 13 marca 2013 o godzinie 21:00 na antenie Polsatu będziemy śledzić ciąg dalszy perypetii zgranych kumpelek. W 16. odcinku Przyjaciółek Anka stanie przed sądem. Jaką karę poniesie za swoje nieodpowiedzialne zachowanie? Obejrzyj zwiastun tego odcinka!

Tagi: Anita Sokołowska, darmowe seriale online, ipla tv, Joanna Liszowska, kiedy emisja przyjaciółek, Magdalena Strużyńska, Małgorzata Socha, polsat, przyjaciółki online, serial przyjaciółki, seriale online, seriale polsatu

Serial PRZYJACIÓŁKI odcinek 16. Co nowego u serialowych bohaterek?

fot: Przyjaciółki (Oficjalny Fanpage)

Przyjaciółki w Polsacie cieszą się nieustającą popularnością. Fanki serialu z niecierpliwości czekają na kolejne odcinki. W czwartek 13 marca 2013 obejrzymy kolejny odcinek. Nie możecie doczekać się, co wydarzy się w nowym odcinku Przyjaciólek? Uchylamy rąbka tajemnicy.

W 16. odcinku Anka (Magdalena Stużyńska) staje przed sądem. Zostaje uznana winną spowodowania wypadku samochodowego. Poniesie karę grzywny i utratę prawa jazdy. Nic dziwnego, że Strzelecka jest załamana. Jakby tego było mało, córka ma do niej pretensje. Dochodzi do kłótni. Sytuacja wymknęła się Ance spod kontroli. Bohaterka zaczyna zdawać sobie sprawę, że tak dalej być nie może. Musi zmienić swoje życie.

Inga (Małgorzata Socha) rozpoczyna pracę jako opiekunka do dzieci. Niepokoi ją swobodne zachowanie pracodawcy. Janusz, ojciec dzieci, którymi się zajmuje, krępuje ją swoją bezpośredniością. Mężczyzna bierze w jej obecności prysznic i proponuje wino... Na odległość czuć, że to początek kłopotów!

Zuza (Anita Sokołowska) wymyśla kolejne intrygi, aby zniechęcić Wojtka do siebie i w zarodku stłamsić ich uczucie. Z kolei Patrycja (Joanna Liszowska) i Michał nie ustają w swoich staraniach o dziecko. Jednak wciąż napotykają przeszkody w osiągnięciu upragnionego celu.

Emisja 16. odcinka serialu Przyjaciółki w czwartek 13 marca 2013 o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.

Przegapiłaś odcinek? Zobacz online – na Ipla.tv. Powtórki serialu można również oglądać w Polsacie w każdy piątek o 13:00.
Autor: AM

Zdjęcia: Przyjaciółki (Oficjalny Fanpage)

Publikacja: 13.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również