szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
19. odcinek oglądamy 4 kwietnia 2013 o godzinie 21:00

Serial PRZYJACIÓŁKI odcinek 19. Zdradzamy, która bohaterka wzbudzi najwięcej emocji widzów!

Serialowe Przyjaciółki zapraszają na 19. odcinek. Jego emisja w czwartek 4 kwietnia 2013 o godzinie 21:00 na antenie Polsatu. Już podpowiadamy, która z bohaterek skupi największą uwagę widzów - Zuza i Łukasz wyjeżdżają na wspólny wyjazd służbowy do Zakopanego. Z kolei u Ingi kolejne zwroty i zawirowania. Anka zadaje Pawłowi szczere pytanie dotyczące ciąży jego kochanki... W 19. odcinku Przyjaciółek dowiemy się, czy było warto dociekać prawdy?  

Tagi: Anita Sokołowska, darmowe seriale online, ipla tv, Joanna Liszowska, kiedy emisja przyjaciółek, Magdalena Strużyńska, Małgorzata Socha, polsat, powtórki serialu przyjaciółki, przyjaciółki online, serial przyjaciółki, seriale online, seriale polsatu

Serial PRZYJACIÓŁKI odcinek 19. Zdradzamy, która bohaterka wzbudzi najwięcej emocji widzów!

fot: Przyjaciółki (Oficjalny Fanpage)

Serial Przyjaciółki ma coraz więcej wielbicielek i wielbicieli, którzy z niecierpliwością czekają na emisję kolejnego odcinka. 4 kwietnia 2013 o godzinie 21:00 na Polsacie obejrzymy 19. odcinek. Ciekawskim i niecierpliwym zdradzamy, główne wątki tego odcinka.

Zaczynamy prawdopodobnie od najbardziej kontrowersyjnej bohaterki serialu Przyjaciółki - Zuzy. Ona i Łukasz mają wziąć udział w konferencji w Zakopanem. Nowy kolega nie kryje swojego zadowolenia ze wspólnego wyjazdu służbowego. A jak podchodzi do tego Zuza? Po wykładach Łukasz staje w drzwiach hotelowego pokoju Zuzy z butelką wina... Czy będzie ciąg dalszy? Jak się dla nich skończy ten wyjazd...?

Z kolei u Ingi kolejne zwroty akcji i zawirowania. Coraz bardziej intensywne zaczynają być jej przypadkowe spotkania z Piotrem. Czy to taktyka Piotra czy los znowu próbuje zrobić Indze psikusa? W każdym razie zbieg takich przypadków może zachwiać niedawno odkryte uczucie do Rafała. Do tego Ingę męczy dwuznaczne zachowanie jej pracodawcy. Czy insynuacja i podejrzenie o kradzież biżuterii żony są wystarczającym powodem, aby rzucić tę pracę?

Tymczasem Anka, po spotkaniu w salonie kosmetycznym Patrycji i namowach przyjaciółek, postanawia rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące ciąży kochanki męża... Strzelecka podejmuje szczerą rozmowę. Paweł niestety potwierdza jej przypuszczenia. I co teraz? W 19. odcinku dowiemy się, czy było warto dociekać prawdy?

U Patrycji i Michała w 19. odcinku dzieje się nie wiele. Czyżby to była cisza przed burzą...? Oby wiosenną wreszcie!:-)

Emisja 19. odcinka serialu Przyjaciółki w czwartek 4 kwietnia 2013 o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT. Powtórki serialu można oglądać w Polsacie w każdy piątek o 13:00 lub o każdej porze dnia i nocy online – na Ipla.tv.

Autor: AM

Zdjęcia: Przyjaciółki (Oficjalny Fanpage)

Publikacja: 03.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również