szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Serial Przyajciółki odcinek 20. Co nowego się wydarzy?

Serial PRZYJACIÓŁKI odcinek 20. Co nowego wydarzy się w życiu Ingi, Zuzy, Anki i Patrycji?

Przyjaciółki zapraszają cię na odcinek 20. 11 kwietnia 2013 o godz. 21:00 w Polsacie zobaczycie perypetie czterech koleżanek. Czeka nas rozwód Kingi i dziwne zachowanie Michała, które wzbudzi podejrzenia Zuzy. Anka zapragnie sięgnąć po kieliszek z powodu ciągłych zdrad męża. Czy uda jej się przezwyciężyć pokusę? Czy Patrycja ma szanse na upragnione dziecko?

Tagi: darmowe seriale online, ipla tv, Joanna Liszowska w przyjaciółkach, kiedy emisja przyjaciółek, Magdalena Strużyńska, Małgorzata Socha, polsat, powtórki serialu przyjaciółki, przyjaciółki online, serial przyjaciółki, seriale online, seriale polsatu

Serial PRZYJACIÓŁKI odcinek 20. Co nowego wydarzy się w życiu Ingi, Zuzy, Anki i Patrycji?

Serial Przyjaciółki odcinek 20 w Polsacie

Przyjaciółki w Polsacie cieszą się nieustającą popularnością. W czwartek 11 kwietnia 2013 obejrzymy kolejny odcinek. Nie możecie doczekać się, co wydarzy się w nowym odcinku Przyjaciółek? Zdradzamy gorące szczegóły.

Nad Anką nadal gromadzą się czarne chmury. Ania i Paweł zostają zaproszeni na rodzinny obiad do Marii. Oprócz nich pojawia się również kuzyn Pawła z żoną Agnieszką. Anka bezsilnie patrzy na to jak Paweł ją ignoruje i otwarcie adoruje Agnieszkę. Kobietę irytują również pochwały kierowane pod adresem młodej i ładnej Agnieszki, która pnie się po szczeblach kariery. Tęsknym wzrokiem patrzy na kieliszek wina, który pomógłby jej się rozluźnić. Czy Anka po raz kolejny ugnie się pod ciężarem nałogu?

Patrycja i Michał decydują się na decydujący krok, kobieta jedzie na punkcję jajników. To kolejny etap leczenia niepłodności metodą in vitro. Patrycja jest bardzo zestresowana, ale na szczęście podczas zabiegu towarzyszy jej Anka. Michał zostaje w gabinecie i gdy próbuje wyjść zatrzymuje do Sylwia. Dziewczyna opowiada o tym, jak ojciec jej dziecka odrzucił chłopca i jak ciężko jest jej samotnie wychowywać syna. Michał przytula Sylwię, ale całą scenę widzi Zuza. Michał postanawia opowiedzieć o zajściu Patrycji, bo dręczą go wyrzuty sumienia.

Skoro już mowa o najbardziej charakterystycznej bohaterce Przyjaciółek. Co u Zuzy? Kobieta wyjawia przyjaciółkom, że spędziła noc z Łukaszem, będąc w Zakopanym. Zapewnia, że była to przygoda na jedną noc, jednak Łukasz nie zamierza rezygnować z tej znajomości. W tym samym czasie Zuza spotyka Wojtka, który twierdzi, że nic ich już nie łączy i prosi by zostali przyjaciółmi. Inga coraz częściej wspomina chwile, które spędziła wspólnie z Andrzejem. Podczas rozprawy Inga i Andrzej czują się niezręcznie. Na korytarzu spotykają Dorotę i Rafała. Dorota proponuje, by uczcić rozwód przy kolacji. Inga jest oburzona i prosi, by Rafał zostawił ją w spokoju. Czyżby żałowała decyzji o rozwodzie?

Emisja 20. odcinka serialu Przyjaciółki w czwartek 11 kwietnia 2013 o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT. Powtórki serialu można oglądać w Polsacie w każdy piątek o 13:00 lub o każdej porze dnia i nocy online – na Ipla.tv.Autor: natalia kovacs

Publikacja: 10.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również